VIDEO: Vlastenecká tragédie. Olivie Žižková hledá své vlastní dno a stále se překonává

Olivie Žižková ()

„Zpěvačka“ Olivie Žižková se rozhodla potřetí oblažit posluchače zhudebněnou záležitostí, které se bohužel jen těžko může říkat píseň. Tentokrát se navíc rozhodla neomezovat se na Českou republiku, ale rozšířila své zájmy na Slovensko, k němuž má jakožto dlouholetá protagonistka Dary Rolins Revival blízko. A protože Žižková spolu s manželem dobře ví, co je pro nás, uprchlíky ohrožené národy důležité, československy nám to zdůrazní.

Sice samozřejmě víme, že paní Žižková neumí zpívat, choreografie je spíše k smíchu a texty i videoklipy vyvolávají úsměv, je však zajímavé, jak dokáže efektivně překonávat sebe sama. Pokud byste video nebyli fyzicky schopni dokoukat, doporučujeme vydržet alespoň do poloviny, v níž se objevuje recitativ. Smíchu není nikdy dost.

Olivie Žižková burcuje český národ (reprofoto youtube.com)

Jeden za všechny a všichni za jednoho, Olivie! Těšíme se na další vystoupení před partičkou holohlavých přátel. Jediné, co opravdu děsí, je název – Uděláme viac. Mohlo by to totiž znamenat, že se dočkáme dalších písní.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]