Video: Vůdce holdingu se dozvídá poslední zprávy o COVID-19

youtube

Zatímco vládní moc poněkud tápe a premiér Andrej Babiš a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch předvádějí neuvěřitelné činy i výroky, lidová tvorba je plně v závěsu za vývojem situace. Objevilo se video využívající známý motiv Hitlera v berlínském bunkru.

Vůdce se dozvídá, že se situace nevyvíjí podle jeho geniálních plánů. Udělal přitom všechno. Sledoval průzkumy, vyšel vstříc lidem, vymyslel trasování, všechna pole osázel řepkou a nakonec taková pohroma.

„To byl rozkaz!“ křičí Vůdce. „Jasně jsem řekl, že porazit covida je rozkaz! Budou volby a jak teď jako vypadám? Posílat důchodcům pět roušek! Slovensko zavře hranice a i ti Američani se nám budou smát. Zubař od Kalouska mi tu furt vykládá, jak je to jen chřipka. A podle průzkumů lidi nesnášejí roušky… Kašlu vám na vědu. Měli jsme všechno pod kontrolou, řepka všude! Řetězec od ornice po prodejny v holdingu, reforma evropské zemědělské politiky zablokovaná, dotace tečou proudem, opozice naprosto neschopná mluvit k mým voličům, Zeman nad hrobem už se jen mstí intošům z Prahy, všechno do jara bylo pokryté. Média vykoupená, stabilní voličská podpora, a pak přijde covid a pokosí mi plány…“

Jeden už neví, co je dnes vlastně satira a co jen dokument. Divák by mohl, kdyby Vůdce nevypadal trochu jinak než náš momentální premiér, skoro získat dojem, že jde o natáčení dalšího „Čau lidi“, kde zachránce tisíců životů Babiš dal průchod své ukřivděnosti. Asi nezabrala homeopatika ani astrologička. Ale oni Babišovi mágové ještě zkusí ze všeho nějak vybrušovat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner