VIDEO: Zeman chtěl u Soukupa dokouřit pohanku. Co to, pane prezidente?

ČTK

Prezident Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Televizní „duel“ Miloše Zemana a Jaromíra Soukupa na prezidentově domovské TV Barrandov přinesl nejen očekávaný průběh, plný chvalozpěvů na současného prezidenta, ale také jedno zajímavé přeřeknutí. Zeman totiž „moderátorovi“ oznámil, že dokouří pohanku, místo aby dokončil pohádku. Buď už prezident mluví rychleji, než myslí, nebo si jen vzpomněl na kratochvíli, které se v soukromí oddává.

Vzhledem k tomu, že si Zeman zapálil i v barrandovském ateliéru, kde je normálně kouření zakázáno, není jasné, jestli ještě stále praktikuje klasický tabák nebo si přilepšuje právě zmíněnou pohankou.

Ostřílený moderátor se ovšem nenechal vyvést z míry a přeřek svého politického vzoru taktně přešel a pokračoval ve standardním podlézání současné hlavě státu. Úkol pro majitele TV Barrandov je totiž zcela jasný, podpořit Zemana za každou cenu a pomoci mu obhájit jeho post.

Facebook

Pro Soukupa by totiž byla změna na Hradě celkem problematická, jelikož se nedá předpokládat, že by Jiří Drahoš chodil do jeho pseudodiskuzního pořadu a nechal si klást otázky, které mají za úkol pouze oslavovat dotazovaného.

Miloš Zeman je svůj a to dokázal i na TV Barrandov. Jestli je však svérázný i při výběru kuřiva, ví jen on sám.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner