Zeman přirovnal Českou televizi k souboru pitomých domovnic

„Láska“ Miloše Zemana k veřejnoprávní televizi evidentně nezná mezí. Prezident si totiž na mítinku s občany v Podbořanech neodpustil jízlivou poznámku právě k České televizi. Přirovnal ji k souboru pitomých domovnic a nebylo mu přitom ani hloupé citovat slova svého údajného přítele, zesnulého bývalého ministra kultury, Pavla Dostála.

Spory mezi ČT a hlavou státu přetrvávají již dlouhou dobu. Zemanovi se nejvíc nelíbí, že si některé redakce „dovolují“ kritizovat jeho hulvátskou politiku a buranské výroky. Prezident by rád televizi odejmul i koncesionářské poplatky, na čemž se shoduje i s Andrejem Babišem. Oba mají totiž velký problém například s pořadem Reportéři ČT, který se jich nebojí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner