Virtuální smuteční korzo 17. listopadu

KOD

Akce Klubu na obranu demokracie | FOTO: KOD

Klub na obranu demokracie se rozhodl upozornit na skutečnost, že letošní oslavy kulatého výročí sametové revoluce se konají v období, kdy je naše svoboda v ohrožení. Současné mocenské uspořádání již neodpovídá cílům listopadové změny. To není podle KOD důvodem k oslavě, ale spíše ke smutku a k rozhodnutí tuto situaci napravit. Zde přinášíme plnou informaci o chystané akci.

Organizátoři oslav výročí 17. listopadu rozhodli, že slavnostní chvíle by neměly být narušeny politickým protestem. Zastírá to ovšem vážnost dnešní situace. Politickou scénu dnes ovládají Nové pořádky Andreje Babiše, Miloše Zemana, Tomio Okamury, Vojtěcha Filipa a jejich pomocníků.

Důstojně vzpomenout výročí 17. listopadu je nutné. Zároveň je ovšem nutné dát najevo vědomí, že velkou část toho, co jsme tehdy získali, jsme prošustrovali a že bychom to chtěli napravit.

Proto uctíme výročí celonárodním virtuálním korzem – tím, že si v týdnu 11. – 17. listopadu 2019 připneme a budeme nosit trikoloru v národních barvách, čímž se přihlásíme k polistopadové demokratické České republice, s připojenou černou stužkou, čímž dáme najevo, že víme, o co jsme přišli, a zároveň máme vůli dát to znovu do pořádku, i když to bude velmi těžké.

Pokud s námi souhlasíte, přidejte se. Můžete se připojit také na facebooku tím, že na svůj profil přidáte symbol trikolóry s černou stuhou. (Získáte zde.)   I proto jsme otevřeli facebookovou událost  s dalšími informacemi. Nejdete ji zde.

Klub na obranu demokracie

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner