Zajímavý výběr top témat má zpravodajský portál idnes.cz patřící do stáje ministra financí Andreje Babiše. Například středeční projednávání bodu „Daňové podvody ministra financí“, kterým se zabývali poslanci, portál nezajímal. A to přesto, že jde o zcela mimořádnou situaci, kterou poslanecká sněmovna dosud nezažila.

Naproti tomu existuje událost, kterou vedení portálu považuje za naprosto zásadní do té míry, že server přináší on-line živý obrazový přenos. O co jde? Jde o bagr zapadlý v blátě. Fakt. Mimořádné je i odstartování textu k tomuto skvělého přenosu. „Vyprostit bagr zapadlý uprostřed vypuštěného Štěpnického rybníka v Telči. Tak zní páteční úkol pro dělníky a techniky,“ píše idnes.cz. Kolegové se zřejmě inspirovali ve filmovém týdeníku z padesátých let. Jako bych to slyšel. „Rozorat meze u všech nově získaných družstevních polí a vytvořit lány po vzoru našich pokrokových přátel, sovětských kolchozníků. Tak zní úkol pro družstevníky z JZD Rudá záře v obci Horní Bolševník.“

„Dobrá“ práce, kolegové z idnes.cz.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner