Komunisté jsou blízko vládním funkcím. Svou vládu o ně chce opřít trestně stíhaný agent StB. Česká republika je tam, kde si mnozí mysleli, že už se ocitnout nemůže. Znovu nám budou vládnout bolševici. A to i přesto, že agentovi StB 70 procent voličů nedalo svůj hlas.

Neskutečnou drzostí je, že se na vládní spolupráci domlouvají ve dnech 70. výročí komunistického puče z roku 1948. Prezident si komunisty zve na kávu na Pražský hrad. Slibuje, že přijede na jejich sjezd. Estébáka je ochoten držet u moci i v rozporu s ústavou. Česká republika má velmi vážný problém.

To si myslí také organizátoři nedělní demonstrace za svobodu, demokracii a svobodné podnikání, kteří v den výročí zmíněného tragického puče svolali na Václavské náměstí velkou demonstraci, na kterou se chystají tisíce lidí, kterým není stav a směr, kterým se Česká republika ubírá, lhostejný.

Pod demonstrací je podepsána řada organizací a iniciativ. Akce startuje 25. února ve 13 hodin pod koněm v horní části Václavského náměstí. Podrobnosti a aktuality najdete ZDE.

Už v sobotu odpoledne na Staroměstském náměstí začne jiná událost, Uctění památky obětí komunistického režimu. Informace jsou ZDE.

 

 

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora