Vlastenci a biologická zbraň. Stojíme jen krůček od kolektivní paranoie

Ilustrační foto  (Pixabay/Kollsd/Engin_Akyurt/F24)

Ilustrační foto | FOTO: Pixabay/Kollsd/Engin_Akyurt/F24

Na podzim může v české společnosti nastat nová a zvláštní situace. Ti, kteří dnes protestují proti očkování, dostanou covid, řada z nich onemocní a někteří zemřou. Vzhledem k naprosté hlouposti antivaxerů se musím ptát: Nehrozí, že si fanoušci Flákance Volného vysvětlí to, že na podzim onemocněli a dokonce začali umírat, jako útok novou biologickou zbraní, kterou proti nim vyšlechtili ONI, tedy TI, kteří mohou za celý jejich zpackaný život? 

„Přichází jasná zpráva: Stává se z toho pandemie neočkovaných,“ uvedla na pátečním briefingu v Bílém domě ředitelka amerického Centers for Disease Control and Prevention Dr. Rochelle Walensky. Opakovaně jsem zde psal o tom, co vyvádějí antiočkovací aktivisté. Bohužel, antivakcinační propaganda pronikla i do parlamentu, a odtud přes Parlamentní listy, oblíbené čtivo flastenců, mezi lid. A když to říká poslankyně a pan prezident Klaus, tak to musí být pravda, neasi!?

Hovoří poslankyně Majerová Zahradníková

V USA mluví čísla jasně: Sedmidenní průměr nových případů se zvýšil bezmála o 70 procent na téměř 30 000 denně; počet hospitalizací vzrostl o 36 procent. A úmrtí na virus v posledních dnech stabilně rostla a zvrátila tak klesající trend, jenž začal v polovině ledna. Více než 99 procent nedávných úmrtí ve Spojených státech ovšem připadá na neočkované, a neočkovaní lidé tvoří také více než 97 procent hospitalizací.

Poslední zpráva naší Národní referenční laboratoře pro chřipku a jiná virová respirační onemocnění říká: „Varianta delta v ČR dominuje, je celoplošně dominantní, a to ze 70 až 80 procent. Nově byl zachycen výskyt delta+ (AY.1.) varianty v Jihomoravském kraji. Jde o jediný záchyt v ČR. Britská varianta, která byla dominantní v minulosti, je nyní zastoupena zhruba z 10 procent, jihoafrická a brazilská varianta se vyskytují ojediněle.“ Delta je přitom nakažlivější a nebezpečnější než kmeny, které u nás zabíjely loni.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Prezident České lékařské komory Milan Kubek na CNN Prima News prohlásil, že očkování proti covid-19 by mělo být povinné. Kdo očkování odmítá, je jako černý pasažér. Při potřebě devadesátiprocentní proočkovanosti k dosažení kolektivní imunity, která odpovídá nebezpečnosti mutace delta, nelze výrok Milana Kubka zpochybnit. Tedy – rozumně zpochybnit.

Parlamentní listy však citují paní poslankyni Zuzanu Majerovou Zahradníkovou: „Pan Kubek je očkovací inkvizitor, který se snaží přispět k tomu, aby i naše země upadla do covidové totality. Jako formace Trikolora Svobodní Soukromníci nikdy nedovolíme, aby občané naší země byli nuceni k očkování proti Covid-19. To musí zůstat pouze dobrovolné. Za každou cenu uhájíme tuto základní svobodu každého člověka. Vládě nedovolíme, aby lidi nutila k očkování, ať už zavedením přímé povinnosti, nebo např. jeho vynucováním či handlováním za telefony a tenisky. Prezident lékařské komory Milan Kubek je regulérní blázen a já opravdu nechápu, jak je možné, že někoho takového si lékaři opakovaně volí do čela své profesní komory. Asi to je proto, že spousta lékařů bere členství v komoře jako nutné zlo, života komory se neúčastní, takže o všem, a hlavně o penězích, rozhoduje aktivní skupina původně vzešlá z Lékařského odborového klubu, který kdysi založil David Rath. Je opravdovou tragédií, že média hlavního proudu dávají slovo pouze pseudo-odborníkům, kteří si z covidu a očkování udělali skvělý kšeft. O zdraví už tu dávno nejde, jde pouze o peníze. Je potřeba vyprázdnit sklady zdravotnického materiálu a udat nakoupené vakcíny.“

Bludy doktorky Pekové

Antivax postoje zastávají voliči mnoha stran, nejen Trikolóry. Připomeňme jen, že do voleb vstupuje Flákanec Volný s podporou DSSS Tomáše Vandase a dámami Bobošíkovou a Csákovou po boku. Paní doktorka Peková – jak jsem psal nedávno – nadále tvrdí, že koronavirus je umělý, a dodává to samé, co paní poslankyně: Že svět řídí farmaceutické firmy.

Optal jsem se tedy dvou expertů.

Je na výkladech MUDr. Pekové o umělosti koronaviru, SARS a HIV, tedy o tom, že jsou geneticky vytvořené člověkem a že se HIV rozšířilo nakaženou vakcínou, něco podloženého jakýmikoliv důkazy?

„Ne,“ odpoví vedoucí Národní referenční laboratoře RNDr. Helena Jiřincová.

Je na výkladech MUDr. Pekové o AIDS, tedy o tom, že se HIV rozšířilo nakaženou vakcínou, něco podloženého jakýmikoliv důkazy?

Odpovídá profesor MUDr. Ladislav Machala, Ph.D., vedoucí AIDS centra na Bulovce a profesor 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy: „Co se týče hypotézy o zanesení HIV do lidské populace vakcínou přepravovanou na opičích buňkách (mělo se jednat o inaktivovanou polio vakcínu, která byla masově nasazena v Kongu v roce 1958 a podobnou jsme byli očkováni i my), tak panuje všeobecný konsensus podložený vědeckými důkazy, že neplatí. Vyvrácení této konspirační hypotézy byla věnována značná pozornost včetně mediální (byl do toho zapletený i hudební časopis Rolling Stone, se kterým se soudil vynálezce této vakcíny H. Koprowski) a podařilo se shromáždit řadu faktů, například že v uschovaných vzorcích původní Koprowského vakcíny se žádný opičí retrovirus nenalezl. Také izoláty HIV ze zmrazených vzorků tkání u afrických pacientů z padesátých let již vykazují značně vysokou míru genetické diverzity, která svědčí pro mnohem dřívější přeskok HIV na člověka.“

Pak jsem se několikrát omluvil za následující otázku, a položil ji: Říká si prosím vědecká komunita při diskusi normálně, že jsou blbci, nebo je paní doktorka Peková výjimečně upřímná?

Ladislav Machala: „Co se týče té druhé otázky, tak s těmi blbci je paní doktorka opravdu nezvykle otevřená. Rozhodně zde nechci tvrdit, že odborníci a vědci jsou úplní svatoušci, kteří mají k nějakému expresivnímu výrazu daleko, a já sám podobné výrazy někdy v rozhovoru pro média, kdy se nechám „unést“ tématem hovoru, použiju, ale vždy potom při autorizaci textu tyto výrazy koriguji do přijatelné podoby. Samozřejmě také podobná hodnocení některých kolegů mezi odborníky v debatě padnou, ale vždy to bývá někde u piva či při jiných podobných příležitostech, ale rozhodně nikoli veřejně.“

Já vím, že ta druhá otázka zněla blbě, proto jsem se za ni omlouval. Ale v zemi, v níž padne ve státnickém projevu prezidenta do rozhlasu k**da sem i tam, je potřeba se zeptat. Nicméně je zřejmé, že jak rebelující doktorka Peková se svými blbci, tak členka sněmovny Majerová Zahradníková se svým bláznem dokládají sociokulturní level antiočkovacího hnutí.

Udělali na nás vira!

V USA už zase stoupají čísla úmrtí, delta je po celé ČR, a až začne chladnější počasí a lidé se shluknou v místnostech, přijde další vlna. A ta se bude – očkovaným je jistě jasné proč – týkat z devadesáti devíti procent neočkovaných. A někteří zemřou. A když pak někomu chytrému schopnému manipulovat dojde, že vlastně umírají ti neočkovaní…

Vzhledem k nevalné inteligenci antivaxerů, jejich přesvědčení, že za všechny jejich trable mohou jacísi ONI, i nesmyslům MUDr. Pekové o umělosti viru stojíme jen krůček od kolektivní paranoie. Stačí, aby prvního covidem nemocného antivaxera napadlo, že onemocněl ne proto, že nebyl očkovaný, ale proto, že na ně – tedy flastence odmítající očkování – ONI, kteří jako zázrakem nyní neumírají a nestůňou, vytvořili nový klon viru, který je zaměřen proti neočkovaným. A že tedy jsou najednou všichni antivaxeři nemocní či mrtví ne proto, že nejsou očkovaní, ale proto, že na ně ONI očkovaní pustili „nově zinženýrovaného proti nim zkonstruovaného vira“, doslova biologickou zbraň.

A jak by asi na podobně paranoidní hypotézu reagoval dav flastenců, který jsem nedávno viděl u poslanecké sněmovny prát se s policií? Lži o „zinženýrovanosti“ koronaviru, které doktorka Peková šíří, jsou mnohem větším ohrožením, než sama tuší.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články