Stalo se včera u nás ve Starým Maršově pod Úplavicí. Seděly jsme s vlastencima v hospodě a z okna sme viděly bježence. Viděly sme ho, i kdyš okna jsou už tak hnědý co bylo dřív nakouříno, když ještě unije nezakázala kouření a je to tak pořád. Že byly zakouřený a tmavý, viděly jsme ho blbje, ale viděly úplně jasně, byť byl tmavý.

Hned sme viběhly za nim s celou domobranou co sme měly schůzi akční abysme ho realisovaly. Jenže on už předmětný bježenec běžel přes náves TGmasarika na třídu maršalissima Kulikova ke kravínu. Mi za nim.

Ještě ho chtěla zastavit Máňa, co byla v uličním víboru ale bježenec ji přeskočil protože je Malá jak je 30 let shrbená za řádění nový totality havlistický.

Hnaly sme ho pak ke kostelu kam vodbočil a on dovnitř páč tam nejsou dveře a sme si řekly že je náš a budeme ho realisovat podle našichpravidel. Jenže von vybjeh dírou ve zdi co tam je protože farář dlouho neni on byl v páč seminteris a zahořknul a ani za nový totality už zachlastat s chlapima nechodil škoda.

Tak sme ho chtěly hnát k MNV (bježence), co tam neni předseda protože šel dělat předsedu do Prahy ten se vždycki vyznal a novýho jsme z vokna demonstrovaly jenomže okno se nachází v přízemí a spad do hnoje a úředních papírů co je tam toho všude všady a nikdo s tim nic nedělá. My tam chodime si aspoň číst parlamentnílistí a Boban nám čte tvítry Tomia protože mi to nenaladíme onito ruší ale on umí.

To se nepovedlo páč předmětný bježenec to vzal kolem vietnamce co tu do noci má votevřeno a tak bere místnim práci ale jinak dobrej kuk jen se moc množí jeden by nám stačil.

A pak hned čmoud (ten bježenec) vbjehnul do požární nádrže jenže tamnenivoda co ten pazdrát Hampl dělal akva-park a všechnu vodu si ztáhl do zahrady a nevrátil ji nikdy toho bysme taky realisovaly ale nemůžem protože je brácha předsedy domobrany a má v packách místní roz-hlas prostě olygarcha ale ceru má pěknou.

Sme ho pak bježence neviděly a mislely že ho ukrývá obecní blb Havloid co si udělal ve sklepje ilegální praskou kavárnu a chodí si tam sám ať se tam třeba zadáví. Pak sme hozahlídly (bježence) jak bježí severojižnim směrem jak určil velitel domobrany podle mechu jak roste na zastávce na jizdnimřádu. To uš bilo pozdě mi to nedobjehnem protože nám nová totalita podlomyla zdraví jak musíme pořád schůzovat s domobranou asme nastráži aby se nevrátily sud-dentisti na revanš.

Tak za tohlemi všechno nemůžeme se nám smějte klidně mi volili na prezidenta Tomia aby tohle zatrh ale nebyl na lístkách napsanej protože podvod tak sme si ho dopsali sami ale lidi sou úplně zblblý a nepomohlo to všichni čtou jen nesmisli.

Sme se teda vrátily dokončit schůzi domobrany a přijaly ostrou resoluci copošleme Tomiovi.

Večer sme se dívaly na správy ale Mein Streem mlčí!!!!
LIDI ASPOŇ TAKCHLE PÍŠEME A SDÍLEJTE A DYŽ TO SMAŽOU DEJTE ZNOVU MI SME TADY ŠŤASTNÝ ALE CHCEME ABI VŠECHNY LIDI BILY!!!

Revue Forum Banner
Jan Jandourek
Jan Jandourek
Komentátor deníku FORUM 24
Další články autora