Vlastenci už nevědí, kudy kam. Teď se řeší, že Adamová má tetování v arabštině

Markéta Pekarová Adamová (FB Adamová)

Markéta Pekarová Adamová | FOTO: FB Adamová

Nová předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová má na levé paži vytetovaný nápis v arabštině. Jelikož Topka leží v žaludku mnoha údajně slušným Čechům a vlastencům (zejména těm, kteří by za svoji vlast rádi považovali Ruskou federaci), sneslo se toho na ni zejména na sociálních sítích hodně. A velkým tématem je, že Pekarová Adamová má na levé paži tetování v arabštině. Ano, jasný důkaz, že ji řídí George Soros a že do České republiky přivede hordy uprchlíků, které zde zavedou právo šaríja.

Když na ten konspirační nesmysl narazíte na Facebooku jednou, necháte to plavat, protože hloupí lidé jsou všude (a na sociálních sítích se opravdu dovedou vyřádit). Pak je to ale podruhé, potřetí… a zjistíte, že tuhle diskuzi někdo vážně vede. A už jsou tu prokremelská média, která se horečně přidávají.

„Jsou to jména mojí rodiny. Když jsem se rozhodla, že se nechám poprvé tetovat, byla jsem jako dobrovolnice v dětském domově v Maroku. To písmo se mi vizuálně líbí,“ vysvětlila Pekarová Adamová serveru Novinky.cz.

Prosté, že? Jenže naši spoluobčané už roztočili kola dohadů, výmyslů a vyslovených lží. Jako je tomu ostatně vždycky. Důvodem samozřejmě není nějaké tetování, ale hlavně fakt, že Pekarová Adamová je proevropsky orientovaná politička, zastánkyně liberální demokracie, kritička prezidenta Miloše Zemana a žena, která jasně deklarovala, že by Česká republika měla přijmout euro. Prostě kombinace všeho, co všichni přisluhovači Vladimira Putina nenávidí.

Co asi budou tito lidé řešit příště? Jméno? Účes? Kolik vypijete arabské kávy? Možné je všechno. Vždyť někteří jsou schopni hojně sdílet satirická sdělení o tom, že je skandální, že používáme arabské číslice.

Nakonec ale jedno malé doporučení. Podívejme se, prosím, kolik máme v Česku agentů čínských. Právě čínské znaky jsou totiž na tetování velmi oblíbené, ať už znamenají věčnou lásku, nesmrtelnou duši nebo kuře na kari s rýží.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner