V březnovém volebním modelu agentury Median by získalo hnutí ANO bývalého premiéra Andreje Babiše 27,5 procenta. Jeden procentní bod by na ANO ztratila koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09. Piráti a Starostové by skončili na třetím místě se ziskem 16,5 procenta. Do sněmovny by se dostalo i hnutí SPD a sociální demokraté.
V březnu by se do poslanecké sněmovny dostalo pět stran a hnutí. Oproti říjnovým volbám by se navíc do dolní komory parlamentu vrátila ČSSD. Hnutí ANO si podle Medianu dál drží velkou podporu mezi lidmi ve věku 65 let a více. Vládní koalice SPOLU by byla nejčastější volbou vysokoškolsky vzdělaných obyvatel České republiky. Piráty a Starosty by v březnu volilo 53 procent lidí do 24 let.
Podpora hnutí ANO i koalice SPOLU se drží přibližně na úrovni výsledků říjnových voleb do poslanecké sněmovny. Piráti a Starostové se dostali mírně nad svůj loňský výsledek. Hnutí Svoboda a přímá demokracie si mírně polepšilo oproti minulému šetření. Komunisté a hnutí Přísaha naopak dále ztrácejí.
Pokud by hnutí ANO získalo hlasy od všech voličů, kteří ho vážně plánují volit a nevylučují účast ve volbách, získalo by 35,5 procenta hlasů. Zatímco volební jádro koalice SPOLU je v březnu se 17 procenty o půl procentního bodu nižší než v případě hnutí ANO, volební potenciál je naopak o půl bodu vyšší. Volební potenciál Pirátů a Starostů v březnovém výzkumu agentury Median vzrostl.
Celkem 49 procent respondentů si je v případě voleb jistých svou účastí i volenou stranou. Více než čtvrtina si je jista svou účastí, ale není pevně rozhodnuta o volené straně. Každý šestý respondent si přitom není jistý ani účastí, ani volenou stranou. Deklarovaná volební účast v březnovém modelu narostla k 70 procentům.
Ve volebním průzkumu Medianu odpovídalo 1159 respondentů ve věku 18 a více let. Statistická odchylka volebního modelu činí +/- půl procentního bodu u malých stran a až +/- 3,5 procentního bodu u největších stran.