Volby se blíží: Andrej se bude ženit. Vezme si Babišovou

Eric Drooker

Ministr financí do toho konečně praští. Podle deníku Blesk, který má vždy čerstvé informace ze soukromého života Andreje Babiše, se na červenec chystá velká veselka. Po čtvrtstoletí se tak Monika dočká tolikrát slibovaného prstýnku a bude Babišová nejen kvůli změně jména. Oligarcha si tak před bitvou o voličské hlasy udělá radost a opět ukáže národu, že je obyčejný chlap, milující svou rodinu, firmu i stát.

Dlouhých 25 let, co se Babišovi znají, trvalo, než se oba dohodli, že se vezmou. Přestože se podle Andreje milovali od prvního okamžiku, stihla se Monika vdát, rozvést a poté teprve začít žít s tehdy ženatým velkopodnikatelem. Lásce ale nezabránila žádná příkoří a všechny nástrahy života spolu pár ruku v ruce, překonal. Celá romance je jako z filmu a stejně ji roky popisuje i nejčtenější bulvární deník v zemi.

Realita je ovšem trochu jiná. Monika se šéfovi státní kasy velmi hodí. Nejen, že jej přece jen trochu zlidšťuje, ale zároveň se na ni sem tam dá přepsat nějaká firma. Nyní je třeba jednou z osob, které se v svěřenském fondu starají o Agrofert, než se Babišovi podaří zlikvidovat zákon o střetu zájmů. Moničin bratr zase figuruje v kauze podivné dotace pro Farmu Čapí hnízdo.

Svatba bude nepochybně jedním velkým marketingovým výstupem hnutí ANO a jeho předsedy. Ten už nyní slibuje Karla Gotta a spoustu dalších překvapení. Ta se samozřejmě postupně budou odhalovat a Blesk bude zcela jistě mezi prvními, kdo o nich přinese informace. Zapomeňte na love story, tohle je reklama a brzy se dozvíme, kdo všechno v ní bude hrát.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner