Vrabel zná Západ, žebral tam na ulici. Teď pomůže s investicí do zlata a domů v Srbsku

Ladislav Vrabel na demonstraci (profimedia.cz)

Ladislav Vrabel na demonstraci | FOTO: profimedia.cz

Nový předák proruské páté kolony Ladislav Vrabel dal najevo, že uvažuje i o násilné revoluci, protože chce zemi připravit na dominanci Ruska a chce odstranit „válečné štváče“ v čele s premiérem Fialou. Jeho nové video má ale také charakter obchodní reklamy. Svým příznivcům přiznal, že dva roky žil na ulici a nějaký čas i žebral. Proto ví, jak funguje charita v různých zemích Evropy, a zná tudíž Západ. Ví, jak se tam žije špatně, a tak podporuje raději Rusko. Také chce pomáhat lidem. Zejména s nákupem zlata a nemovitostí.  

Vrabel se po pochodu k České televizi, jehož se zúčastnilo pár tisíc lidí, obrátil ke svým fanouškům na videu formou dlouhého kázání. Trvá hodinu a čtyřicet minut. Hned v první části po dojemném vzpomínání na společně strávené chvíle v protivládních protestech sdělil, že je vysoká inflace a že je proto potřeba se dobře postarat o peníze. S tím on může pomoci.

Zlato přivezou na adresu

„Chci mluvit o tom, že se snižuje hodnota peněz. Inflace není žádná souhra náhod,“ varoval Vrabel a předestřel konspirační teorii, podle níž globalisté v USA spolu s ČNB a českou vládou tisknou peníze a pumpují je do ekonomiky, aby zvýšili ceny. Proto je třeba dělat co? Inu, napsat panu Vrabelovi, aby se o ty peníze postaral.

„Dneska jsem mluvil s mojí sestrou a zeptal jsem se jí. Prosim tě, kolik máš peněz? A ona mi řekla, kolik má peněz a já jí řekl: Hele, tohle si nech a tohle rozměň do zlata. A to je to, co se vám snažim říct. Jestli máte peníze v bance, tak si uvědomte, že je inflace a ta inflace žere peníze. A prosim vás pěkně, to je ta moje mesidž, že je dobré investovat. Buď investujte do zlata a tady jsou dobrý obchody, který prodávaj zlato za dobrý peníze, a jestli se necítíte na to, jít do obchodu si to zlato koupit, tak mi napište v soukromé zprávě a já vám pošlu telefonní číslo na Honzíka z Golden Gate, který tam šéfuje Prahu a střední Čechy. Golden Gate je největší firma, která prodává zlato v Český republice. On vám s tím pomůže, on-line se domluvíte, pošlete mu nějaký peníze, on vám zařídí účet a pak si můžete nakupovat zlato on-line a oni vám ho přivezou na adresu.“

Dům v Srbsku = zisk 40 %

Obchodní část…

Přečetli jste část exkluzivního obsahu pro předplatitele Týdeníku FORUM

Pokračujte dál ve čtení přihlášením do čtenářské zóny. Online verze článku je dostupná pouze pro předplatitele digitální verze předplatného.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články