Vrabelovi všichni ubližují. Rajchl nechce chodit na jeho demonstrace a zlí jsou na něj i souvěrci z Okamurovy SPD

Ladislav Vrabel (Pavel Šmejkal / FORUM 24)

Ladislav Vrabel | FOTO: Pavel Šmejkal / FORUM 24

Proruský dezinformátor a svolavatel demonstrací Ladislav Vrabel zase skučel ve svém dalším videu, jak se proti němu všichni spikli, jak ho nikdo, tedy kromě „našich lidí“, nemá rád, jak mu úřady házejí klacky pod nohy, jak ho média pomlouvají.

Vrabelova takřka hodinu a tři čtvrtě dlouhá one man show by se vlastně dala shrnout vcelku lapidárně za pomoci scény z divadelní hry Járy Cimrmana Hodina pravdy. Ta scéna se jmenuje Všichni mu lhali. Tedy spíše všichni jsou na něj zlí.

(Týdeník FORUM)

Zlý Jindřich Rajchl už nechce chodit na Vrabelovy demonstrace. Jindra se totiž poradil s moudrými lidmi, mezi nimiž byl i pan Klaus, a je potřeba si dát pauzu, protože je předemonstrováno. Prý je podle Rajchla potřeba padnout úplně držkou na zem a teprve potom on, míněno Jindra, spolu s paní Hamplovou přijdou a „naplní Letnou“ a pak se „to otočí“.

Zlí jsou na chudáka Vrabela i souvěrci z Okamurovy partaje. Jsou to stávkokazové, kteří si pořádali vlastní akce v době, kdy se měli přece účastnit jeho akcí. Ale „co jsme si, to jsme si“, stejně se jednou podle Vrabela budou muset spojit.

Zlá je také rodina onoho muže, který spáchal sebevraždu před Strakovou akademií. Nechce totiž Vrabelovi dovolit, aby se na jejich utrpení a bolesti nadále zviditelňoval. „Celá rodina jsme se shodli, že v tom nechceme pokračovat, protože by to ještě víc vířilo bolest, kterou prožíváme,“ napsali pozůstalí Vrabelovi a navíc odmítli i pořádání veřejné sbírky.

Zlá je samozřejmě Česká televize, která nechce dovolit, aby se rozvášnění Vrabelovi příznivci mohli sejít přímo před její budovou na Kavčích horách. „Česká televize by musela nechat vyklidit auta, která tam parkují, a to nechce,“ konstatoval Vrabel.

()

Zlé jsou i úřady, které do Vrabelova snažení „hodily vidle“. Než totiž stihl napsat opakovanou žádost, protože ta první byla zamítnuta, jelikož neobsahovala vše, co obsahovat měla, úřad povolil zábor prostranství pro konání veřejného shromáždění někomu jinému. „Ten člověk z magistrátu se jmenuje Sušický,“ neopomněl Vrabel ukázat na domnělého viníka. S největší pravděpodobností tak demonstrace nebude před Českou televizí, ale v parku za Českou televizí. Před, nebo za, to evidentně Vrabela netíží, hlavní je, aby se měl dav kde vykřičet.

Zlá je i další známá dezinformátorka Jana Peterková, která to nemá „v hlavě moc srovnané“, protože se ptala, zda ony úvahy o ředění národa přijímáním ukrajinských uprchlíků, na které Vrabel na každé z demonstrací hlasitě upozorňuje, nejsou fašistické.

Zlá je jakási „globalistická struktura“, neboť ta potvora už v České republice prorostla úplně všude. Je v politice, v ekonomice, v byznysu, ve zdravotnictví, ve školství, v armádě, v médiích. Zkrátka mu všichni jen ubližují…

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články