Vracíme Čechům noviny. Předplaťte si Týdeník FORUM

AUTOR: FORUM 24

Jestli i vám od doby, kdy předseda vlády vzal Čechům dva klíčové deníky, institut papírových novin chybí, máte právě nyní šanci to změnit. Otevíráme předplatné Týdeníku FORUM. Můžete si zajistit své noviny právě teď. 

Týdeník FORUM si klade za cíl vrátit Čechům noviny. Nabídka kvalitního a zajímavého obsahu, pěstování novinové kultury a hlavně svobodné a nezávislé informace budou tím, co chceme každý týden přinášet. A našimi pravými vydavateli jste vy, naši čtenáři. Díky vám můžeme dělat naši práci a přispívat k obraně svobodné, demokratické a prozápadně orientované České republiky.

PŘEDPLATNÉ ZAKOUPÍTE ZDE

Týdeník FORUM vrací Čechům noviny. První číslo vyšlo ve čtvrtek 19. srpna a od toho dne se mohou do vašeho života vrátit noviny. Připravuje je pro vás redakce deníku FORUM 24 ve spolupráci s webem Hlídacípes.org a s dalšími skvělými novináři, například s Jaroslavem Kmentou z magazínu Reportér. Každý čtvrtek v trafikách!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články