Vrchní konspirátor Ovčáček. Vadí mu už i Karel Šíp

repro video Fb J. Ovčáčka

Jiří Ovčáček | FOTO: repro video Fb J. Ovčáčka

Karel Šíp vede kampaň proti panu prezidentovi. Ano, ten bavič Karel Šíp. S tímto skandálním odhalením přišel mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Páteční sledování Všechnopárty Ovčáčkovi evidentně pokazilo večer. „Všechnopárty, před chvílí. ,My bysme rádi změnu,‘ blekotá žulící se a celý zrůžovělý Karel Šíp o výběru prezidenta. ,Je zdravá,‘ komentuje slovenskou prezidentku a div se neplácá do kolen. ČST Praha nacpe své vlhké politické sny i do pátečního zábavného pořadu,“ napsal Jiří Ovčáček na Twitter.

Ano, přesně to se naprosto jistě děje. Hluboko ve sklepení Kavčích hor je tajná komnata, kde se v kápích scházejí temné postavy a ve svitu svící polohlasem řeší záškodnické akce proti panu prezidentovi. Temné postavy v tomto silně organizovaném protizemanovském odboji pro páteční záškodnickou akci určily jednoho ze svých členů – Karla Šípa –, aby provedl ve svém pořadu zákeřný útok na stát a pana prezidenta tím, že vlastizrádně prohlásí, že prezidentka Slovenska je zdravá. Zlý Karel Šíp navíc vypustil do světa, že bychom rádi změnu. Tvrdý guerillový útok! Nebojácný válečník ve službách vládce Miloše, rytíř sociálních sítí Jiří proto neprodleně přispěchal ke klávesnici a tvrdým útokem na Twitteru pokořil celého Karla Šípa i Českou televizi. Tak nějak to celé vypadalo ve snu mluvčího.

Ono totiž se stavy Jiřího Ovčáčka už nejde dělat nic jiného, než si z nich dělat legraci nebo je ignorovat. Ta hysterie je totiž velmi úsměvná. A proč namísto ČT píše pan mluvčí zásadně ČST Praha, to ví asi jen sám.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner