Dnešní mimořádná tisková konference Miloše Zemana, jejíž obsah je zahalen tajemstvím, se dostala i do nabídky sázkové kanceláře Fortuna. Ta pro sázkaře připravila zajímavou šanci vsadit si, o čem bude odpoledne prezident hovořit. Můžete si tak tipnout, zda pojede hlava státu na fotbalové mistrovství světa, našel diskutovaný článek Ferdinanda Peroutky nebo chystá vdavky.

Tajemná tisková konference dává prostor pro mnoho spekulací. Vzhledem k tomu, že Jiří Ovčáček naznačil, že se bude jednat o radostné téma a novináři se mají na co těšit, Fortuna vybrala témata, která nemají spojitost se zdravím Miloše Zemana.

Sázková kancelář nabízí kurzy na různé informace, jež může hlava státu prezentovat. Buď zveřejní své dovolenkové plány (6:1), návštěvu fotbalového svátku v Rusku (50:1) nebo může oznámit narození potomka. Nebo se snad chystá návštěva Donalda Trumpa (150:1) či jeho nového politického „přítele“ Kim Čong-Una (500:1) v Praze?

Popřípadě se také může jednat o Jiřího Ovčáčka. Ten buď konečně po letech našel článek „Hitler je gentleman“ v kurzu 5:1, nebo se chystá vzít si za ženu Zemanovu dceru Kateřinu (2500:1). V tomto případě už byste za vsazenou stokorunu získali příjemných 250.000. Anebo bude Ovčáček Zemanem adoptován?

 

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora