Všichni dobří vlastenci: Andréa Komárková, Tomiova komtesa s chováním spodiny

ČTK

Ilustrační foto | FOTO: ČTK

Jak známo, před každými volbami se z podivných zákoutí vynořují nové „hvězdy“ českého politického nebe a jejich projekty, zvláště potom ty, jejichž jediným cílem je neskonalé blaho občana a jeho bezpečnost, dále pak naše státní suverenita, neutralita, soběstačnost (nejlépe ve všem, včetně pěstování ananasu a citrusových plodů, výrobě počítačů, dopravních letadel nebo vesmírném programu, vč. pilotovaných kosmických letů na Mars).

Takových stran a hnutí máme v našem politickém prostoru hned několik. Společného toho mají více, než by se možná na první pohled zdálo: zastydlým panslavismem a něčím, co nazývají „všeslovanskou (rozuměj ruskou) vzájemností“ včetně nekritického obdivu k Rusku, personifikovanému Vladimirem Putinem, počínaje a nehynoucí láskou k prezidentu Miloši Zemanovi a jeho glorifikací, včetně lásky k jeho Ordnertruppen, pardon, Národní domobrany a krystalickou nenávistí k Bruselu (rozuměj Evropské unii), k NATO a USA, dále pak k „multikulti“, sluníčkářům, havloidům, pražské kavárně, „čmoudům“ (rozuměj migrantům, příp. Romům), ale také Vietnamcům, Ukrajincům (rozuměj fašistům) a „primitivním antikomunistům“, jejichž předobrazem je, jak jinak, skupina bratří Mašínů, konče.

Jednou z neuvěřitelných postav je Andréa Komárková, 57 let – ekonomka (?). Do PS ČR kandiduje v Brně, na kandidátce SPD za Jihomoravský kraj. Na svém facebookovém profilu se paní Komárková prezentuje pod jménem Andréa Komtesa Komárková.

Potenciální poslankyně zákonodárného sboru nás hned od počátku nenechává na pochybách o míře empatie vůči svým budoucím kolegům v poslanecké sněmovně. Hned v následujícím komentáři si nezapomene postěžovat na „centuru!!!!!!!“ (míněno cenzuru) svých příspěvků na Facebooku, přičemž svým voličům slíbí, jak s cenzory, reprezentovanými ministrem vnitra stávající vlády, po svém zvolení do poslanecké sněmovny okamžitě zatočí. Její lítost nad tím, že ministr zahraničí „nechcípl“, je potom přímo dojemná.

Okamurova Komtesa Komárková má značný přehled i v oblasti umění a hudby, sama ve volných chvílích takříkajíc obcuje s lehkou múzou: „Na co, pane bože, na co, splodil´s tato hovada, na co pane bože, na co, rozmnožuje se kavárna, na co, pane bože, na co, děláš s námi pokusy, za to, pane bože, za to, vyserem se na Klusy…“ Však on, „nezodpovědný idiot“, bude koukat, „až mu islámské prase zakrouhne (?) jeho děti“.

Paní kandidátka je ovšem také duchovně založená a víru v Ježíše Krista na svém profilu deklaruje častým postováním barvotiskových obrázků, které jako by vypadly ze Strážné věže. Vyznávání principů víry a Spasitelova učení jí však nikterak nebrání v „lidu blízké“ kritice současných zkorumpovaných politiků, kteří rozkradli naší republiku a učinili z ní německými vykořisťovateli vlastněnou montovnu v diktátu Bruselu. A nejhorší z nich je, jak jinak, tenhle Kalousek!

Paní Komárková má rovněž jasný postoj v otázce prezidentského úřadu. Tak například prezidentský kandidát prof. Jiří Drahoš „…je pedofil a její president nebude“. Naproti tomu s prvním polistopadovým prezidentem Václavem Havlem, si máme my „…Havloidní luzři a ubožáci trhnout nohou“ popřípadě máme „…jít už s tím hovedem, Kult osobnosti prase Havel, do prdele“. Stane-li se Komtesa Andréa Komárková poslankyní PSP ČR,  „nakope ty ulhané prdele“, pěkně tvrdě, po okamurovsku, (nejen) všem: „…sebestředným vlastizrádným idiotům, sračka kokotům, (kteří) si budou porovnávat, kdo ho má jak velikého, zbabělé bandě nul od Plzně, úchylům a dementům, kteří si nevidí do držky, (těm, co) zlikvidovali zemi, úchylům zlodějským (kteří) nás zaprodali fašistickému Německu a Stropnickému (který) už to podepsal…“ Paní kandidátka je zkrátka dáma každým coulem.

Kdo by snad nabyl dojmu, že paní Komárková pro své voliče nepracuje takříkajíc v terénu, mýlil by se! Nedávno například, při cestě do Práglu, na zastávce šaliny Kamenická, jako důkaz invaze „čmoudů“ do hlavního města, vyfotografovala půl milionu nelegálních migrantů courajících po ulici Milady Horákové.

Paní Komárkovou v jejím politickém boji podporují rovněž významné osobnosti našeho politického života. Například soudruh Jiří Kobza, předlistopadový zaměstnanec PZO Strojexport (tedy podniku, kde neměl jako podmínku pro získání pracovního poměru spolupráci s Stb v kvalifikačních předpokladech pouze topič, vlčáci ZS a dva vzrostlé fíkusy u vrátnice v přízemí), 1988–1989 člen KSČ. (Pochopitelně jenom proto, aby Stranu buď zreformoval, nebo rozvrátil zevnitř), dnes člen a kandidát za SPD, sympatizant SPO. Jeho komentáře například ve FB skupině „Jsme proti opětovné invazi Amerického konvoje“ a několika dalších, jsou skutečně velmi výživné a jako zábavu na dlouhé podzimní večery, je lze zvláště otrlým usafilckám a havloidům, trpícím hypotenzí, vřele doporučit ku zvýšení krevního tlaku. Na jeho profilu mimo jiné čteme:

Jako perličku na závěr si představme přítele Komtesy Andréy nejvěrnějšího, absolventa Vysoké školy života a mistra CapsLocku, pana Josefa Gašparíka. A protože pan Josef v mnoha svých facebookových postech také „nemilosrdně odhaluje ledví imperialistických USA“, dovolím si použít charakteristickou frázi, kterou ve svých „literárních dílech“, článcích a fejetonech často užíval neohrožený socialistický rozvědčík, chlapík statečný, kapitán Pavel Minařík: „…dalších komentářů netřeba!“

Pokud jste se až do této chvíle při čtení postů a komentářů potenciální poslankyně Komtesy Komárkové a jejích facebookových přátel jen dobře bavili absurdním a evidentně nechtěným humorem zmiňovaných aktérů, nebo žasli nad tím, jaké obskurní figurky mají odvahu či drzost kandidovat do nejvyššího zákonodárného orgánu ČR, vězte, že může být ještě hůř. Pokračování příště.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner