Vychází nové číslo Revue FORUM. Je věnováno protestům proti Babišovi

Hlavní téma červnového vydání časopisu Revue FORUM ()

V pondělí 10. 6. vychází nové číslo Revue FORUM. Hlavní téma jsme věnovali masovým protestům proti praktikám premiéra Andreje Babiše.

Přinášíme zejména unikátní soubor fotografií z desítek měst a obcí České republiky, které názorně ukazují rozsáhlé zapojení občanů, kteří se nechtějí smířit s neustálým překračováním pravidel a s predátorským chováním hegemona politické moci.

Revue FORUM dále přináší rozhovor s Alexandrem Vondrou, rekordním skokanem ve voličských preferencích v nedávných eurovolbách, dále s vojenským historikem Eduardem Stehlíkem o protikomunistickém odboji, s aktivistou Otakarem Van Gemundem o jeho boji s Putinem a s českými autoritáři a nakonec s válečným fotoreportérem a světově známým fotografem Antonínem Kratochvílem. Legraci si tentokrát děláme z Lubomíra Zaorálka a jeho cesty do KLDR a naši cenu „Sraba měsíce“ získává ČSSD.

Časopis je k dostání v trafikách a na e-shopu ZDE. Předplatné si zajístíte na ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]