Redakce deníku FORUM 24 vydává speciální publikaci k pěti letům politické hegemonie Andreje Babiše. Sto stran se obsáhle a opravdu důkladně věnuje aspektům toho, co nám dal a vzal miliardář Andrej Babiš od svého vstupu do politiky i příčinám, které k tomu vedly. Přinášíme velký přehled Babišova majetku, toho, kdo nám vlastně vládne, ale i naději do budoucna. Speciál FORUM najdete v trafikách nebo na e-shopu.

Ve Speciálu FORUM najdete sedm základních oblastí, které Babiš  ve funkci ministra financí a později premiéra zásadně změnil. O co se jedná?

  1. Obrovská kumulace moci dusí svobodné poměry a férovou soutěž
  2. Vůdcovský princip mění politický systém
  3. Pohrdání pravidly ohrožuje právní stát
  4. Ovládnutí médií snižuje míru svobody slova
  5. Státní dirigismus a šikana zhoršuje podmínky pro malé živnostníky
  6. K moci se vrací síly minulosti, komunisté a estébáci mění orientaci země
  7. Dlouhotrvající ostuda v zahraničí zhoršila pověst České republiky

S vydáním a rozšířením této publikace pomohli podporovatelé ve veřejné sbírce, kam redakci zaslali více než 240 tisíc korun. “Chtěl bych velmi poděkovat všem, kteří přispěli, nejen za peníze, ale hlavně za zájem o svobodnou a nezávislou žurnalistiku v České republice,” říká šéfredaktor deníku FORUM 24 a tištěného magazínu Revue FORUM Pavel Šafr.

Magazín bude dostupný trafikách a můžete jej také objednávat na e-shopu FORUM ZDE.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner