Vyděšená žena objevila v bytě tajnou místnost. Po jejím prozkoumání mrazí

Ilustrační foto (pexels.com/Rene Asmussen)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com/Rene Asmussen

Nepříjemné překvapení čekalo na ženu, která zjistila, že se za zdmi jejího pronajatého bydlení nachází ještě jedna místnost, o níž neměla tušení. Za zrcadlem v koupelně našla mladá Američanka další pokoj, který ji však vyděsil. Není si totiž jistá, jestli se v něm někdo neukrýval. O zvláštní zjištění se podělila na TikToku.

Samantha Hartsoe bydlí v New Yorku. V posledních dnech jí přišlo zvláštní, že se v její koupelně objevil průvan. Proto zkontrolovala všechny otvory, z nichž by mohlo profukovat. Po čase přišla na to, že problém bude zřejmě v zrcadle.

@samanthartsoe

TRULY a new meaning to a “hole in the wall” #mystery #nyc #apartment #secret #storytime #fyp #foryou

♬ Oh No – Kreepa

Rozhodla se ho tedy odstranit ze zdi, aby trable s průvanem vyřešila. Co objevila, ji však vyděsilo. Za zrcadlem se totiž skrýval otvor, za nímž Samantha uviděla další místnost.

Jak mladá žena ukazuje ve čtyřech tiktokových videích, rozhodla se prozkoumat, co se za jejím zrcadlem skrývá. Její přítel sice hovořil o tom, že by se v pokoji mohl někdo skrývat, a zmínil oscarový snímek Parazit (v něm žije muž v podzemí domu), ale Samanthina zvědavost byla silnější než strach.

@samanthartsoe

crawled through a wall for this mystery so enjoy the finale 🕵🏻‍♀️ #mystery #nyc #apartment #secret #storytime #storytime #fyp #foryou

♬ Mysterious – Andreas Scherren

V temném pokoji Američanka našla pytle s odpadky i lahev s vodou. Ani u jednoho nedokázala žena určit, zda se jedná o věci, které tam zapomněli dělníci, nebo se za zrcadlem skrýval nechtěný obyvatel bytu. To nyní bude řešit s jeho majitelem.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články