Vyděšení rodiče se báli o život dítětě. Pod jeho postýlkou našli hadí kůži

Ilustrační foto (pexels.com/Jan Kopřiva)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com/Jan Kopřiva

Je zřejmé, že se každý rodič bojí o svou ratolest a dává na ni pozor, kdykoliv by jí mohlo hrozit nebezpečí. Jak se ovšem dá dítě bránit v momentě, kdy hrozba není vidět? Své o tom ví pár, který ve svém domě objevil známky po přítomnosti hada. O dramatických chvílích informuje deník Daily Mirror.

Hrůzostrašné probuzení má za sebou mladý pár z Kentu. Když se Bethan a její manžel Kayleigh chystali začít nový den, čekalo na ně nepříjemné překvapení. Manželka totiž našla pod dětskou postýlkou svlečenou hadí kůži. 

To však nebylo všechno. „Můj syn má rozkládací postel a kůži jsme našli dokonce i v základně, kde mají být zásuvky,“ říká Kayleigh. „Bylo jasné, že tam Harvey spát už nemůže,“ dodal. 

Povolaný znalec rodiče uklidnil, protože zvíře podle kůže identifikoval jako kukuřičného hada. Ten své jméno získal díky tomu, že se pohybuje poblíž skladů s obilím, kde pomáhá hubit hlodavce.

Vzhledem k tomu, že tento druh je často chován v domácích podmínkách, myslí si odborník na plazy, že musel někomu utéct z terária. Prozatím poradil manželům, aby na kraje místností nasypali mouku. 

Had by s její pomocí mohl udělat stopu a bylo by snazší ho odchytit. Současně mladý pár žádá všechny majitele plazů, aby si zkontrolovali, zda mají všechny své mazlíčky.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články