Vyděšení uživatelé TikToku varují ženu na videu: Máš ho za sebou, utíkej!

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Stalo se už zvykem, že se na sociálních sítích objevují vtipná videa, na niž se v pozadí objevují lidé, kteří tam nemají co dělat. V příspěvku, který se objevil na TikToku se ovšem za dívkou, která se soustředila na natáčení objevilo cosi podivného. O co se jednalo popisuje The Daily Mirror.

Mariyah Mayová, která na TikToku vystupuje pod nickem @mooyahyah, chtěla natočit nevinné holčičí video. Na něm prezentovala, jak si odstraňuje dlouhé umělé nehty.

Víc než tohle její počínání ovšem sledující zaujala tmavá postava, která se za dívkou v jeden moment objevila. Znepokojení diváci začali mít o Mariyah obavu. Nikdo totiž netušil, o koho by se mohlo jednat, a tak se jako první dostavily myšlenky na zloděje, nebo nějakou cizí entitu. 

@mooyahyah

Reply to @murdaruntz

♬ original sound – mariyah may

Podle komentářů pod příspěvkem si někdo myslel, že se jedná o zhmotnění negativní energie, jiní rovnou použili výraz “stínový démon”. Našli se i tací, kteří tiktokerku varovali, aby rychle utekla a zachránila si tak svůj život.

O nic takového se ovšem nejednalo a vysvětlení bylo zcela prozaičtější. Za Mayovou se totiž objevil její snoubenec, který si zřejmě neuvědomil, že jeho drahá natáčí video na sociální síť. Ani mladá dívka netuší, co vlastně v místnosti dělal. Jeden ze sledujících sice napsal, že si zřejmě něco připravuje v mikrovlnce, ale na to mu Mariyah odpověděla: „Ale my ji nemáme.“

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články