Vyhrála soud s Babišem, teď účtuje s pisateli výhrůžek. První dostal úřední výzvu

Jana Filipová oznámila své vítězství nad Babišem z pódia "II. Letné" všem demonstrantům  (FB Jany Filipové)

Jana Filipová oznámila své vítězství nad Babišem z pódia "II. Letné" všem demonstrantům | FOTO: FB Jany Filipové

Jana Filipová z Kolovče, která dala k soudu Andreje Babiše za pomluvu demonstrantů z léta 2018, přičemž soud v první instanci vyhrála, žene k odpovědnosti i autory výhrůžek, kteří ji obtěžují na sociální síti. Obálku s pruhem a „vyrozuměním o předvolání“ právě obdržel první z domněle anonymních pisatelů.

Pan Jiří se po otevření úřední obálky dočte, že proti němu statutární město Olomouc, prostřednictvím komise pro projednávání přestupků coby svého správního orgánu, zahájilo řízení o přestupku proti občanskému soužití. Součástí obsílky je i předvolání před komisi a poučení o tom, že pokud se nedostaví, může jej předvést policie. Podobné vyrozumění, ovšem coby poškozená, obdržela už i Jana Filipová, která cestu na olomoucký magistrát využije k setkání s tamními zástupci občanské společnosti.

Vážení a milí přátelé, jistě si mnozí pamatujete, že vloni v září, poté, co jsem vyhrála soud s Babišem, tak jsem se…

Zveřejnil(a) Jana Filipová dne Úterý 10. března 2020

 

Eric Drooker

Panu Jiřímu i dalším pisatelům urážlivých anonymů Filipová vzkazuje, že ani na internetu nejsou skrytí před zákonem a že u nich může kdykoli zazvonit policie.

„Vážení Babišovi příznivci,“ obrací se na pisatele urážlivých vzkazů a upozorňuje je, že na sociálních sítích ani u jiné elektronické komunikace nejsou nikterak anonymní. „Každý z Vás je dohledatelný,“ dodává spolu s usměvavým emotikonem s černými brýlemi.

„Takže vás všechny, ve vašem vlastním zájmu, velmi slušně žádám, abyste si dobře rozmysleli, co komu na internetu píšete, abyste pak nebyli na pokraji psychického zhroucení v okamžiku, kdy vám u dveří zazvoní Policie ČR a odvede si vás k výslechu!“ vzkazuje Babišovým příznivcům.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]