Vyhrát 5000 piv při odvolání Babiše kvůli EET? To zní velmi lákavě

Eric Drooker

Elektronická evidence tržeb odstartuje přesně za měsíc. Šmírování nástroj Andreje Babiše část středních a drobných podnikatelů rovnou zlikviduje, zbylí se těžko budou snažit uživit. Ministerstvo financí v čele s oligarchou Babišem sice občanům v televizní reklamě slibuje 18 miliard do státního rozpočtu navíc, ale už dnes se zřejmé, že se jedná o nereálné závazky. I proto se administrátoři facebookové skupiny Radostné Česko bez EET rozhodli vyhlásit tipovací soutěž. Pokud přesně trefíte, který den bude Andrej Babiš odvolán, můžete se těšit na pět tisícovek piv.

Facebookový status Radostné Česko bez EET:

Soutěž o 5000 piv.Babiš má problém. Jeho populistický argument k EET zlevnění výčepního piva snížením sazby DPH definitivně 24.10.2016 padl. Pivo tedy zdraží (nejen pivo). Zdraží kvůli EET, což urychlí i Babišův pád.

Připravili jsme tipovací soutěž o 5000 piv (nastavujeme zrcadlo Babišové udavačské loterii), další ceny se připravují. Tipněte si, za kolik dnů od 1.12.2016 bude sesazen slovenský strůjce EET, který do Česka vnáší třídní nenávist a lži. Tedy po prozření většiny národa co nám zde maskovaní soudruzi, placení z našich daní, vnucují za balkánskou státní buzeraci. Např. slovinský ministr financí „letěl“ do 14 dnů.

Soutěžit můžete zde.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]