Vyprodáno. Kniha Pavla Šafra hlásí úspěch, čtenáři čekají na dotisk

Pavel Šafr: Češi mezi pravdu a lží (FCM)

Pavel Šafr: Češi mezi pravdu a lží | FOTO: FCM

Když 17. listopadu 2020 vyšla nová kniha šéfredaktora deníku FORUM 24 Pavla Šafra Češi mezi pravdou a lží, okamžitě vzbudila velký zájem čtenářů. A my máme radost – je vyprodáno. Distributoři žádají další výtisky a na e-shopu FORUM došly i poslední kusy. Ale nezoufejte! Dotisk dorazí 26. ledna a vzápětí budeme rozesílat. Zatím čtěte i další naše knihy – dostupné zde!

Pavel Šafr se ve své knize věnuje mýtům české národní historie, které jsou v Češích hluboce zakořeněné. Celá řada z nich v nás zůstává jako důsledek čtyřicetileté komunistické totality, další jsou tu s námi ještě mnohem déle. A Pavel Šafr mnoho věcí pojmenovává z úplně nového úhlu pohledu.

Opravdu byla Bílá hora tak strašnou historickou prohrou? V čem je pro nás tak zásadní proevropská orientace krále Václava? Jak to bylo s Janem Husem? A je opravdu období husitů něčím, o čem bychom měli mluvit s nostalgií a dívat se na to pozitivně? Odpovědi Pavla Šafra čtenáře překvapí, někdy i naštvou.

Češi mezi pravdou a lží

Šéfredaktor deníku FORUM 24 píše i o dalších tématech. Věnuje se osvobození“ Rudou armádou, odsunu sudetských Němců nebo třeba otázce, jestli byl projekt socialismu s lidskou tváří opravdu tak skvělý, jak se dnes často píše.

Vedle příběhů ze středověku a raného novověku se Pavel Šafr zaměřuje na národní obrození, na osobnosti, které stály u zrodu Československa, na pravou povahu komunistického panství i sovětského vlivu na naše domácí poměry. Kniha obsahuje také portréty všech československých i českých prezidentů, přičemž se zaměřuje na jejich charakter, chování a celkový vliv na společnost.

Jaké další knihy vyšly?

Obrana před Babišem

Miroslava Němcová – První dáma české politiky

V zemi babišismu a buranokracie

Chcete-li mít knihu v ruce co nejdříve, objednejte si ji nyní na e-shopu FORUM. Můžete si ji vyzvednout i osobně. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]