Vysvětlete Vyskočilovi, že už se nemusí ztrapňovat. Další medaili nedostane

Áčkoví umělci a příznivci Zemana: Michal David, Ivan Vyskočil a Jiří Krampol.  (ČTK)

Áčkoví umělci a příznivci Zemana: Michal David, Ivan Vyskočil a Jiří Krampol. | FOTO: ČTK

Je smutné, že se někteří dříve populární umělci nedokázali poprat s tím, že už nejsou v kurzu. Platí to například pro Ivana Vyskočila, který se s nezáviděníhodnou situací vypořádává hysterickými komentáři na Parlamentních listech. Tentokrát se herec pustil do rozboru demonstrací proti Andreji Babišovi a lidí, kteří se jich účastní.

Společně s Františkem Ringo Čechem patří Vyskočil mezi největší „držáky“ při obhajobě mocenského dua Zeman-Babiš. Oba na dezinformačním webu často útočí na všechny, kteří nemají stejný politický názor jako prezident s premiérem. Tentokrát se Vyskočil pustil do demonstrantů, kteří chodí protestovat na akce Milionu chvilek pro demokracii.

FORUM 24 (Pavel Hofman)

Stejně jako Babiš herec tvrdí, že lidé, vyjadřující svou nespokojenost s ministerským předsedou, za to dostávají zaplaceno. „Vždyť ten Mikuláš Minář sám přiznal, že je placený a několik jeho spolupracovníků také. A co je tento zběhlý nedostudovaný hoch? Demonstrant,“ píše ve svém komentáři herec. 

„Ale účet, ze kterého jim jdou peníze, je prý nedohledatelný. Takže, jsou-li placeni, má Andrej Babiš pravdu. Demonstranti dostávají peníze!“ tvrdí Vyskočil, který si tím klidně může říct o trestní oznámení. Přesně takové, jaké Jana Filipová podala proti Babišovi a s nímž posléze uspěla u soudu.

Podle herce, který jako „gentleman“ často rád ve svých komentářích na PL uráží ženy, je ale všechno jinak. „Tato dáma, už podle vzhledu, může zajisté výborně vařit škubánky, ale na soud s premiérem republiky to nějak nevidím,“ vytvořil si Vyskočil v hlavě konspirační teorii. „I já pochybovačně pokyvuji hlavou a musím se ptát, kdopak tuhle prostou ženu navedl a kdo jí celou legraci platí??“ dodává.

Máme tu dalšího demagoga a šiřitele dezinformací a lží. Pokud si Vyskočil myslel, že ho s metálem od Zemana někdo konečně bude brát vážně, musí být zklamán. Jeho hysterické výlevy se totiž nesetkávají s ohlasem. Nedá se ani počítat s tím, že by na něj někdo podával trestní oznámení za to, že nahlas lže. Nikdo o tom totiž neví, protože názory tohoto hradního sluhy nikoho nezajímají.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]