Vyvadil píše Putinovi. Dopis, který zveřejnil, je plný chyb

Jiří Vyvadil  (ČTK)

Jiří Vyvadil | FOTO: ČTK

Odpůrce Západu a pořadatel neúspěšných demonstrací proti spojeneckému konvoji Jiří Vyvadil v loňském září kontaktoval Vladimira Putina. Ve svém dopise z 20. září minulého roku zakladatel sdružení „Přátelé Ruska v České republice“ informuje ruského prezidenta o současném dění u nás. Bohužel svůj rozezlený projev napsal zřejmě v rychlosti a vloudila se mu do něj velká spousta chyb. Děláme je každý, ale pokud má člověk v úmyslu takový dopis hlavě cizího státu zveřejnit, stálo by za zvážení, zda si text nezkontrolovat. Na problémový dopis redakci Svobodného fóra upozornil čtenář Petr Sládek. Podle jeho hodnocení by si Jiří Vyvadil za svůj výkon zasloužil z češtiny pětku na základní škole. Dodejme, že Jiří Vyvadil dříve pracoval jako soudce.

1.strana

2.strana

3.strana

4.strana

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]