Vyvadil útočí na Horáčka a Pazderkovou: On nemá co na práci a blbne. Ona je tupá

Eric Drooker

Obdivovatel Ruska a kritik všeho západního Jiří Vyvadil, se po delší době opět nahlas vyjádřil k veřejnému dění. Stejně jako obvykle je Vyvadilův výkřik opět spíše k pousmání, než k zamyšlení. Člověk, který osamoceně bojoval proti průjezdu amerického konvoje se nyní pustil do možného prezidentského kandidáta Horáčka. Ostře zkritizoval rovněž Ivu Pazderkovou, která známému textaři projevila podporu videem na sociální síti, ve kterém Miloši Zemanovi vysvětluje, kdo je to ten Horáček. Prezident to podle svých slov totiž neví.

Horáček jen přehazuje své miliony vidlemi

Vyvadilův komentář zveřejnil server EuroZprávy.cz. Advokát v něm například obviňuje Horáčka, že chce kandidaturou pouze získat na popularitě. „Nikdy jsem se nezapojil do diskuzí o alternativním Anti – Zemanovi, který by mohl nahradit současného prezidenta v jeho funkci, ale musím učinit výjimku.Ohlásit svou kandidaturu na prezidenta je nepochybně důvodem pro zviditelnění,“ je přesvědčen předseda spolku Přátelé Ruska v České republice. „Horáček nemá co na práci, vidlemi přehazuje své milióny z jednoho pokoje do druhého a blbne…,“ útočí Vyvadil.

Jsem primitiv, přiznává Vyvadil

Bývalý soudce nejvyššího správního soudu se také vrátil k výroku Miloše Zemana, podle něhož hlava státu nemá ponětí, kdo je Michal Horáček. Prezident prohlásil, že si pouze pamatuje, že byl oblíbený textař podporovatelem neúspěšné partaje. „I já jsem primitiv. I já jsem zaznamenal, že Horáček prodchnutě kdysi podpořil LES zeleno – proamerického Bursíka, který následně získal několik promile hlasů,“ přitakává Vyvadil Zemanovi. „Tuším, že také někde putoval s demonstracemi ve prospěch dnešní Ukrajiny, která je skvělý příkladem paranoidního státu, kterému není pomoci a tento koncept Obamy a Merkelové by byl směšný, kdyby zároveň nebyl tragický,“ píše advokát.

[ctete-foto]62009[/ctete-foto]

Hloupost Pazderkové je větší než v televizi 

Ostře se Vyvadil opřel také do Ivy Pazderkové, která na Facebooku zveřejnila video, na němž zpívá některé z nejznámějších písní, které Horáček otextoval. „Ne nechci urážet, ale Ivu Pazderkovou (jmenuje se tak?) zviditelnil pořad HBO Na stojáka, kde dokonalým způsobem předváděla tupost blondýnek, což je začasté oblíbeným terčem vtipů mnohých Čechů, Moravanů a Slezanů. Včera jsem pochopil, že ve skutečnosti míra její hlouposti je podstatně větší, než jak uváděla na obrazovce,“ pustil se Vyvadil do urážek. „Ne, že bych její klip chtěl vidět. Na to bych sílu neměl. Její tupost vyplývá z toho, že v něm zpívala písničky s textem pana Horáčka a světe zboř se, chtěla ukázal, jak Miloš Zeman je nekulturní, když nezná textaře skladeb jako Levandulová (a ty ostatní jsem zapomněl),“ nevybíravě útočí na herečku.

Srovnání Zemana s Horáčkem je podle kontroverzního právníka jednoduché. „Miloš Zeman osvěžuje Česko, jako bořič mýtů a narůstající bojovník proti mainstreamu Západu a institucím jak EU či NATO, které selhaly. Michala Horáčka (jmenuje se Michal?) jsem zaznamenal v nějaké zábavné soutěži jako šéfa poroty. Nepoznal jsem od té doby nudnějšího moderátora.“ shrnuje svůj komentář na EuroZprávách Vyvadil.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner