Vyvadil vyvádí kvůli Koudelkovi. Kremelští švábi jsou neklidní

Proputinovský extremista Jiří Vyvadil (Profimedia)

Proputinovský extremista Jiří Vyvadil | FOTO: Profimedia

Jurodivý putinovský kazatel Jiří Vyvadil zapřísahá Andreje Babiše, aby šéf BIS Michal Koudelka nepokračoval ve funkci. Z toho celkem jasně plyne, že by Koudelka pokračovat měl, protože kremelským mlokům by se to nelíbilo.

Vyvadil sám o sobě není nijak významný. Můžeme ho brát spíš jako zástupce všelijakých „vyvadilů“, kteří fungují jako potrubní pošta putinovské propagandy. Ve svém kremelském anticovidovém bunkru s mnoha telefony Vladimir Vladimirovič pozvedne obočí, a jeho služebníci na celé planetě padají na kolena a buší čelem o zem, což jejich bystrost den ode dne stupňuje.

Michael Kocáb a Michal Pavlíček (ČTK)

Na webu vasevec.parlamentnilisty.cz (mohlo by se to jmenovat Putinovavec.ru) dne 3. srpna Jiří Vyvadil mocně volá k uším momentálního premiéra, o kterém píše: „Svého času ustoupil hysterickým tlakům nepřátelské opozice, odvolal prof. Prymulu coby ministra zdravotnictví a tím o půl roku prodloužil koronavirové delirium Česka, což přivodilo zbytečnou smrt mnoha tisíc Čechů, Moravanů a Slezanů.“

Tak pan Prymula si dost naběhl sám, ale to už je jiný příběh. O Babišovi a Koudelkovi ale Vyvadil sděluje:

„Stejně tak podlehl provokaci plukovníka Koudelky a bez jakýchkoliv věrohodných důkazů obvinil Rusko z teroristického útoku na areál ve Vrběticích. Ačkoliv i po veřejných sítích proudící důkazy svědčí o tom, že údajní dva ruští agenti objektivně nemohli způsobit oba výbuchy ve Vrběticích, protože při druhém výbuchu už byli dávno mimo území České republiky, a i když ani policie není schopna věrohodně zahájit trestní stíhání proti konkrétním pachatelům, protiruská provokace Koudelky napomohla rozmetání vztahů k nejsilnější vnější evropské supervelmoci, Rusku… Jmenování Koudelky posílí prestiže pravicově-progresivní opozice, chystající se vládnout, jeho nejmenování naopak posílí ANO. Jestliže tedy opět Babiš navrhne Koudelku za ředitele BIS, který je podporován rusofobickou koalicí SPOLU i Pirátostanem a naopak odmítán přirozenějšími spojenci z řad KSČM a SPD, zopakuje své zbabělá selhávání z průběhu minulého roku a půl, nic nezíská a jenom ztratí.“

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24 (FORUM 24)

Vyvadil zřejmě dělá, že mu nedochází, co se tu stalo. Nebo to jen předstírá, což je pravděpodobnější. Pánové Čepiga a Miškin, pokaždé s falešnými pasy, pobíhali po Salisbury a záhy tam došlo k otravě Sergeje Skripala a jeho dcery novičokem. Pak pobíhali u nás, zase s falešnými pasy a pak tu bouchl muniční sklad. Svět je plný náhod. Krom toho jsou to agenti ruské rozvědky GRU. Miloš Zeman chtěl pořád nějaká jména ruských agentů, tak už je má. Když přidáme všechna ta krycí jména a ještě odhalené identity všech důstojníků GRU, co poletovali po Evropě ve dnech oněch událostí sem a tam, může si pan Zeman počíst.

Panu Vyvadilovi nějak nesedí, že Čepiga s Miškinem, kteří se z nějakého důvodu mailem dožadovali návštěvy v muničním skladu ve Vrběticích, nedrželi výbušniny v okamžiku explozí v ruce. Nemáme zas velké iluze o úrovni nové generace ruských agentů, ta už je proslulá, ale takhle hluboko ještě neklesli. Takovým způsobem by snad atentát neprováděl ani sám Jiří Vyvadil nebo nějaká wlastenská domobrana. Možná si někteří lidé myslí, že muži Muammara Kaddáfího tu bombu v letadle nad Lockerbie odpálili osobně na místě.

Z lidí, jako jsou Jiří Vyvadil, Miloš Zeman, Jan Schneider, Vojtěch Filip, Tomio Okamura a další, bychom si mohli jako z malých žároviček sestavit celý kontrolní panel, nebo jimi ozdobit jolku. Jakmile se rudě nažhaví, signalizuje to, že Kremlu něco vadí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]