Web 90 milionů přibližuje, jak vraždili komunisté. Stojí za ním David Koller

90milionu.cz

Nový web varuje před komunisty. | FOTO: 90milionu.cz

Komunisté zavraždili 90 milionů lidí. To říká nový web, za kterým stojí také hudebník David Koller. Web má příznačnou adresu 90milionu.cz, nebo také 90000000.cz. Přehledným způsobem jsou na portálu přiblíženy zásadní osobnosti a zločiny komunismu. V závěru je možné najít také několik postav současné politiky. Například bývalého komunistu a nyní prezidenta Miloše Zemana a jeho kolegu z předlistopadového Prognostického ústavu Václava Klause, bývalého prezidenta. Své místo tady má i Andrej Babiš, který je popisován jako synek z prominentní komunistické rodiny.

„Každé velké zlo začalo mlčením a bagatelizováním prvních příznaků,“ stojí mimo jiné na webu. O Zemanovi píše: „Zeman je alkoholik, člověk bez svědomí, ale ostřílený politik. A na sklonku života i poslušná loutka.“ O Andrejovi Babišovi pak například toto: „Právě díky bohatým kontaktům na StB a komunisty se Babišovi podařilo vybudovat impérium, které v Čechách nemá obdoby. V jeho vedení je nebývalé množství lidí, kteří v minulosti pracovali pro státní bezpečnost, metodou Agrofertu je agresivní kapitalismus, bezohledné vydělávání peněz, nemilosrdná likvidace konkurence.“

David Koller je dlouhodobě jedním z předních protikomunistických aktivistů. Nyní je také autorem myšlenky, která vedla ke vzniku webu 90milionu.cz.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner