Z deníku Moniky Babišové: Hádky s Andrejem a rozdělování majetku

ČTK

Andrej Babiš se svou manželkou Monikou | FOTO: ČTK

Partnerka a brzy již manželka odvolaného ministra financí pokračuje v psaní svého deníčku. Zkušeně k tomu využívá stránky deníku Blesk, který jí ochotně nabízí prostor, aby národ obeznámila s tím, jak to funguje v nejsledovanější domácnost v republice. Tentokrát Monika Babišová nastínila, jak se s Andrejem „hádají“.

Kdo by si myslel, že u Babišů panuje pouze dobrá nálada a skorochoť předsedy hnutí ANO se svým milým řeší jen příjemné věci, bude vyveden z omylu. Podle Moniky se partneři často baví „po italsku.“ „My se umíme oba pěkně rozzuřit. Když se naštve Andrej, to je síla, to zaleze i pes. A já nejsem typ, co by si to nechal líbit, takže se umím vytočit taky a pak je to něco,“ vypráví dramaticky Babišová Blesku.

Ale nebojte, kdyby prý Monika nebyla taková, Andrej by ji neměl tolik rád a nechtěl by s ní spojit svůj život. „Dřív jsme se ale hádali víc, dneska už je ta frekvence podstatně nižší,“ uklidňuje paní Babišová, která se brzy stane paní Babišovou, čtenáře bulvárního deníku.

Naštěstí se ovšem Monika se svým druhem dohaduje o podstatných věcech, mezi které samozřejmě patří i politika, kterou začala po angažmá Babiše na ministerstvu financí pilně sledovat. „Jsem jedna z mála, co se mu nebojí říct pravdu do očí. Není to tak, že bych s jeho kroky vyloženě nesouhlasila, myslím si, že je dobrý ministr. Někdy se mi ale nelíbí, že se lidem příliš podbízí, tak mu to na rovinu řeknu,“ říká žena, která dělá vše pro dobrou image obou partnerů.

Jako jedna z mála dokáže Andreje popsat bez příkras takového, jaký je. „Je chytrý, úplně normální a hrozně lidský. A rozhodně nikoho neokrádá, proč by to dělal? Nám opravdu peníze nechybí,“ popisuje Monika, která překvapivě moc nechce, aby se její budoucí manžel stal premiérem a raději se věnoval jí a dětem.

Monika Babišová ovšem Blesku vyzradila i „něco víc“, a čtenář se tak dozví i něco z „dramatického“ fungování rodiny, která už se dnes řadí mezi celebrity, ale stále zůstává lidskou, jako mnohé ostatní.

Musela se třeba vypořádat i s několika vztahovými krizemi. „My je vlastně máme co chvíli, já pořád odcházím. Nedávno jsme se dohadovali, kdo zůstane v našem domě. On křičel, že odchází, že dům je můj, já ho zařídila, já zase, že jdu já, protože on si ho zaplatil! Jsme horké hlavy,“ říká Monika, ale je cítit, že vše funguje, jak má a svatba není ohrožena, i když možná budoucí paní premiérová ještě nemá nachystány ani šaty.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner