Z pohodlí domova. Čtěte e-knihu o Miroslavě Němcové nebo Revue FORUM s předstihem!

Revue FORUM a Dominik Feri (archiv)

Revue FORUM a Dominik Feri | FOTO: archiv

Preferujete čtení knih elektronicky, protože už prostě nemáte místo v knihovně? Nebo chcete jako první číst nové číslo našeho měsíčníku Revue FORUM? Všechno je možné. Na našem e-shopu můžete všechno pohodlně zakoupit a rovnou číst!

Johana Hovorková: Miroslava Němcová – První dáma české politiky

Kniha nazvaná První dáma české politiky obsahuje rozhovor s bývalou předsedkyní poslanecké sněmovny, dnes senátorkou Miroslavou Němcovou. V interview Miroslava Němcová popisuje svou životní i politickou cestu od silného zážitku z okupace Československa v roce 1968, přes boj s vážnou nemocí, která ji potkala na konci 80. let, až po založení knihkupectví ve Žďáru nad Sázavou a vstup do politiky. V další části hovoří Miroslava Němcová o peripetiích politického vývoje v České republice, a publikace tak není jen souborem vzpomínek známé političky ODS, ale mapuje všechny zásadní události, které se na české politické scéně odehrály, a to včetně změn, které přišly po roce 2013, kdy se prezidentem stal Miloš Zeman a ve volbách uspělo hnutí ANO oligarchy Andreje Babiše.

ELEKTRONICKÁ VERZE ZDE (Tištěnou objednávejte tady)

Revue FORUM a velký rozhovor s Dominikem Ferim

V pondělí 14. prosince vychází poslední číslo Revue FORUM v tomto roce. Přinášíme rozhovor s poslancem Dominikem Ferim nejen o instagramu, ale taky o spojování opozice. Neméně zajímavé je interview s expertkou na dezinformace Alexandrou Alvarovou, která vydala již druhou knihu. Hlavním tématem čísla je ale naděje, konkrétně naděje na změnu v roce 2021.

Chcete číst hned? Elektronická verze Revue FORUM je dostupná zde

Pavel Šafr: Češi mezi pravdou a lží

O knihu šéfredaktora deníku FORUM 24 je opravdu velký zájem. Autor provází čtenáře českou historií a komentuje notorické mýty, stereotypy i líbivé falšování, které se od národního obrození objevuje ve výkladu českých dějin. Ve třiceti kapitolách přibližuje českou národní historii od raného středověku až po současnost a všímá si těch příběhů a událostí, o něž se vedou ideové spory a kulturní konflikty. Autor přitom zastává názor, že sebevědomý národ se dokáže dívat na svoji minulost věcně a kriticky, a to v dobrém i zlém.

Elektronickou verzi kupujte zde

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]