Z rozhlasu: Babiš je velmi kulturní, říká Komárek

profimedia.cz

V pořadu Českého rozhlasu Pro a proti vystoupili Pavel Šafr a poslanec Martin Komárek.
Ničí Andrej Babiš politickou kulturu této zemi? Jaká je politické kultura v této zemi? Pozvedá ji strana ANO, nebo naopak snižuje? Andrej Babiš tvrdí, že to, co se tu v posledních dvaceti letech dělo, bylo něco hrozného, předvádění se, „kdo ho má většího“. Podrazy, nechutnost a tak dále.

Má Andrej Babiš nějakou kulturu? Podle Pavla Šafra je to, co předvádí Babiš, dílem legrační a dílem směšné. Martin Komárek, bývalý komentátor MF DNES, soudí, že legrační a směšné je „to, co předvádí Pavel Šafr a jeho elektronický plátek“. Moderátorka Renata Kalenská se ptá, zda Martinu Komárkovi přijde normální, že jeho šéf Andrej Babiš označuje Pavla Šafra veřejně za psychopata. Podle Komárka je podávání žaloby na Babiše trapné, protože si on sám, Martin Komárek, hodně vytrpěl od Paroubka a Zemana. Pan Babiš je navíc velice kultivovaný a kulturní, ale je temperamentní a nechá se někdy „vytočit tím piškuntálem Kalouskem a tím piškutálem Šafrem“.
To všechno a debatu o dělbě moci v demokracii v éře Andreje Babiše si můžete poslechnout ze záznamu Českého rozhlasu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner