Za rabování v Americe může Soros a Merkelová je Hitlerova dcera, odhalili dezinformátoři

George Soros (ČT)

George Soros | FOTO: ČT

Bylo jen otázkou času, kdy dojde k závažnému odhalení, že za vlnu nepokojů vyvolaných policejním násilím proti Američanům černé pleti může George Soros. Ten to všechno platí. Aspoň tak nám to vyloží odhalovači skrytých pravd.

Na webu Arfa.cz, který má hrdé motto „co nevíme my, neví nikdo“, mají jasno: „Násilnické hnutí Black Lives Matter, které rabuje v ulicích USA a napadá bělochy i černochy, dostalo 33 milionů dolarů od nadace Open Society Found miliardáře George Sorose. Informoval o tom list The Washington Times. Soros dosud spojení s touto organizací a násilnými protesty popíral… List The Washington Times informoval, že v roce 2016 získala organizace Black Lives Matter více než 100 milionů dolarů z řady bohatých liberálních nadací, přičemž největším dárcem je právě Soros (mezi další donátory patří například nadace napojené na Hillary Clintonovou).“

Demonstrace na Letné (Pavel Hofman)

Hned jsou také odhaleny rozpory mezi tvrzením univerzálního zloducha Sorose a realitou: „Jakkoli Soros tvrdí, že jeho původním záměrem bylo ‚šíření liberalismu‘, teď ve Spojených státech sílí pod vlajkou BLM anarchistické nepokoje. Ty po smrti dealera drog a pornoherce George Floyda přerostly z pokojných protestů v rabování, zapalování domů, aut a mlácení lidí. Jsou zaznamenány oběti na životech (údajně cca 30, média o tom mlčí).“ Pak jsou do toho ještě vtaženy další značky včetně našich Pirátů: „Black Lives Matter jsou společně s militantní amorfní skupinou Antifa považovány za organizátory těchto demonstrací, které již pronikly i do Evropy. Mezi fandy hnutí ANTIFA u nás patří krajně levicová Pirátská strana.“

Server PolitiFact.com se zabývá jedním takovým obviněním z finacování nepokojů Georgem Sorosem. Zmiňuje konzervativní komentátorku Candace Owensovou, která na Twitteru napsala, že George Soros a jeho nadace Open Society Foundations najala v Minneapolisu po smrti George Floyda protestující, kteří zakládali požáry a útočili během protestů na obchody.

Nejprve tweetovala, že „se domnívá“, že „demokrat George Soros má tyto násilníky na výplatní listině. Financuje chaos prostřednictvím své Open Society Foundations”. Pak dále tvrdila, že nadace “hodila peníze černým Američanům, aby se bouřili” a že Soros a jeho nadace „dostali v Minnesotě to, co chtěli”. PolitiFact ji požádal o další komentář k věci, ale nedostalo se mu žádné odezvy.

Zástupce Open Society Foundations pro PolitiFact řekl, že nadace „podporuje právo všech Američanů, aby jejich hlasy byly vyslyšeny”, jak o tom píše první dodatek americké Ústavy, ale že „George Soros a nadace jsou proti jakékoli formě násilí”.

Owensová také tvrdila, že Open Society Foundations dala hnutí Black Lives Matter 33 milionů dolarů.

V roce 2015 server Snopes.com ověřoval tvrzení, že George Soros financoval protesty ve Fergusonu v Missouri a hnutí Black Lives Matter. Zjistilo se, že Open Society Foundations darovala 33 milionů dolarů organizacím, které spolupracovaly s Black Lives Matter nebo se snažily informovat během protestů o událostech ve Fergusonu. Nikdy však nebyly poskytnuty žádným skupinám peníze s výslovným účelem organizovat protesty. Posledními takovými penězi byl grant ve výši 279.860 dolarů pro Release Leads, britskou organizaci, která se většinou zaměřuje na mezinárodní vzdělávání v oblasti užívání drog a reformu politiky, ale také organizuje veřejné události, kde se informuje o hnutí Black Lives Matter.

Prostý čtenář se v tom samozřejmě ztratí a stejně si řekne, že na tom tedy něco bude.

Když už jsme u těch sil v pozadí, co je to vlastně Arfa.cz? Po jistém hledání se tam dočteme: „Příspěvky uveřejněné na webu ARFA.cz jsou kolektivním dílem různých autorů. Doménu propůjčil ing. Ondřej Höppner.“ Ten samý Höppner, který s Petrem Hájkem, bývalým mužem z Hradu Václava Klause, založil web Protiproud.cz. Höppner dosáhl zřejmě vrcholu (či spíš dna) své publicistické činnosti, když zveřejnil článek, kde spekuloval o tom, že německá kancléřka Angela Merkelová by mohla být dcerou Adolfa Hitlera. Ta konstrukce je tak pitomá (Merkelová se narodila devět let po Hitlerově smrti), že bylo nutno tuto historku podepřít různými pomocnými teoriemi (Merkelová je starší, Hitler v Berlíně v roce 1945 nezemřel, dítě bylo jen počato Hitlerovým spermatem), že článek už z webu zmizel. Dá se ale najít archivovaný zde.

A teď tedy pán světa Soros a jeho temné rejdy. On se vždycky najde někdo, komu to bude připadat pravděpodobné.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články