Zabruš: Legenda Míla Rozner má svůj web. Pusťte si jeho nejlepší výroky

SPD

Miloslav Rozner | FOTO: SPD

Miloslav Rozner je asi nejznámější z neznámých poslanců hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Je to on, kdo se proslavil legendárními výroky a zabrušování a vybrušování, o tom, že asi tak úplně jakoby nesouhlasí nebo tím, že neumí vyslovit některá slova.

A protože by byla škoda se mu jenom vysmívat, můžete si nyní na webu s názvem Ministr kultury pustit velkou část jeho skvělých replik.

V SPD Tomia Okamury se to intelektuálními esy jen hemží, a proto Rozner jistě není poslední, na koho vznikají parodie. Ale kdyby vám v těchto deštivých dnech bylo smutno, je tu Míla Rozner a jeho projevy!

Více ZDE.

Chcete číst i tištěnou verzi deníku FORUM 24? Nový magazín Revue FORUM si můžete předplatit prostřednictvím sbírky na portálu HitHit.cz.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner