Žádost o ruku před zaplněným stadionem skončila obří ostudou

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Pokud jste si mysleli, že pokleknutí s prstenem v ruce před zaplněnou restaurací či stadionem je možné pouze v hollywoodských filmech, není tomu tak. I v reálném životě se podobné žádosti o ruku odehrávají, ale ne vždy končí happyendem. O jednom takovém případu informuje server Insider.

Během nedávného baseballového zápasu nižší ligy v Polar Parku v americkém státě Massachusetts se odehrála scéna jako z romantického filmu. Mladík svou přítelkyni vzal na utkání, kde pro ni připravil překvapení, které ji mělo šokovat. A to se také stalo.

V průběhu zápasu totiž muž před svou partnerkou poklekl a vyndal malou krabičku, v níž měl schovaný prstýnek. Toho si všimli přítomní kameramani a chvíle štěstí se tak ihned dostala i na velkoplošnou obrazovku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený What’s The Word? (@wtwmass)

V ten moment netušili, co se stane, ani fanoušci, kteří místo povzbuzování baseballového týmu začali tleskat mladé dvojici. Jediný, kdo z nastalé situace neměl radost, byla evidentně dívka, která místo očekávaného “ano” začala ustupovat od svého přítele a kroutit hlavou.

Během chvíle už byla na útěku. Stačila jen pronést, že musí jít a zmizela v útrobách stadionu. Opaření mladík zůstal klečet a ještě dlouhé chvíle nechápal, co se to vlastně stalo.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články