Před 11 lety začala firma Go parking jako vůbec první v České republice nabízet možnost  parkování u ruzyňského letiště spolu s dalšími službami. Díky komfortu a kvalitě služeb se stal Go parking jasnou jedničkou na trhu. Poskytuje nejmodernější a nejoblíbenější hlídané parkoviště pro cestující Letiště Václava Havla. Toto parkoviště, které se nachází v bezprostřední blízkosti areálu  pražského letiště, rok od roku zvyšuje množství služeb a zákaznického servisu, které mohou jednotlivci i firmy využít.  Novinkou je možnost si během dovolené či pracovní cesty své auto nechat  umýt v nejmodernější automyčce v Praze. Zákazníci si také mohou například objednat  šetrné ruční vyčištění  interiéru. Pro ty, kteří si zde nechají zaparkované auto, je nabízena též možnost nejrůznějších servisních a renovačních prací na voze – včetně drobných oprav karoserie. Můžete si zde také nechat  váš vůz přezout  a uskladnit  pneumatiky. 

V areálu naleznete rovněž kvalitní zázemí pro cestující – od sociálního zařízení přes bankomat a další služby. Zákazníci Go parkingu  dále obdrží celou řadu slev na letišti, jako například slevu do McDonald restaurace a další na nejrůznější nákupy zboží a  služeb. Nejnovějším přírůstkem do  rodiny Go parking je  vlastní čerpací stanice Go tank, takže si zde můžete i levně a kvalitně natankovat. Ta se stala velmi oblíbenou a počet zákazníků rychle roste, a to zejména díky faktu, že si zde zákazníci mohou načerpat velmi kvalitní pohonné hmoty za ceny levnější než u konkurence. 

Co je mimořádně důležité – samotný transfer k terminálům trvá v pohodlných klimatizovaných minibusech pouhé 3 minuty. Transfer je navíc již zahrnut v ceně parkovného. Parkování je samozřejmě plně pojištěné a hlídané jak kamerami, tak i přímo fyzickou ostrahou. V letních měsících doporučujeme si místo k parkování zamluvit  dopředu, s  možností levnější on-line rezervace. Nyní je též možnost vozidlo zaparkovat na zastřešeném parkovacím stání v garážovém domě s kapacitou 500 míst. Častí zákazníci mohou využívat čipových karet. 

Přesto, že se množství služeb a komfort neustále zvyšují, ceny jsou stále velmi příznivé. Jsou dokonce až o 70 % levnější v porovnání s konkurenčními parkovišti u letiště. Týdenní sazba je dokonce levnější než přeprava taxi  službou z centra Prahy a zpět. 

Není tedy náhodou, že využívání služeb Go parkingu je oprávněně stále oblíbenější. A to jak mezi těmi, kteří cestují  na dovolenou,  tak i  mezi firmami (a to od malých rodinných firem po nadnárodní společnosti), které tyto služby využívají při pracovních cestách. 

redakce

Revue Forum Banner