Nová přítelkyně krále českého hokeje Jaromía Jágra (44) Veronika Kopřivová (24) vstupuje na pomyslný trůn jako královna.  Až na Floridu přijel za Jaromírem Jágrem a jeho Veronikou desetičlenný tým jedné české šperkařské firmy, aby s nimi nafotil reklamní fotografie pro novou kolekci.

Jaromír Jágr jeho krásná přítelkyně Veronika Kopřivová vystřídali množství šperků i lokací, včetně typického amerického palmového háje. Z focení unikl – jistě že zcela náhodou – tento obrázek.

Na oficiálních stránkách Česká miss o sobě Veronika píše:

„Na svět jsem přišla 22. března 1991 v Teplicích. Rodiče mi dali jmeno Veronika a jsem s ním velmi spokojená. Ovšem mé příjmení Kopřivová mi přineslo v dospívání spoustu přezdívek. Moje nejoblíbenější Verýs Koprdýs. Vystudovala jsem Střední odbornou školu kadeřnickou a dva roky jsem jako kadeřnice pracovala. Momentálně mám kadeřničinu spíše jako koníček. Ve volném čase chodím ráda cvičit, koukám ráda na filmy, ráda poslouchám hudbu a tančím, baví me vařit a výletovat. Nejvíce času trávím s přítelem, věnuji se naší společné domácnosti a malému psímu mazlíčkovi. Jsem milovníkem léta (sluníčka), zábavy a dobrého jídla.“

Česká miss

Revue Forum Banner