Majitel TV Barrandov si svými výroky dělá stále více nepřátel. Naposledy dokázal naštvat třeba Matouše Rajmonta, hlavního promotéra Galavečera profesionálního boxu a K1, který na Facebooku vyzval Jaromíra Soukupa, aby se ukázal v ringu. Stejnou nabídku nyní poslal všekonferenciérovi i Robert Rosenberg, o němž se Soukup také ve svém pořadu Týden s JS nelichotivě vyjádřil jako o neboxerovi.

Rosenberg na svůj facebookový profil umístil video se vzkazem pro majitele TV Barrandov. „Pane Soukup, můžete si to se mnou přijít kdykoliv rozdat, nemám s tím žádnej problém. Nemusíme vůbec jít někam mezi tisíce diváků, můžeme sami, tady u mě v tělocvičně. Rád vás přivítám, uvidíte sám, jakej nejsem boxer,“ připomíná Rosenberg Soukupova slova.

Vyjádření k panu Soukupovy prosím sdílejte ať se to k němu dostane!!!! @ritmusking Marpo #vyzva #prijata #boxing #vyjadreni #bcrebel #sport #radost #zizkov #praha3 #konevova #bcrebel

Zveřejnil(a) Robert Rosenberg dne Čtvrtek 13. prosince 2018

Zároveň se vyjádřil i k boxerskému souboji raperů Rytmuse a Marpa, který Soukup nazval směšným divadlem. „Myslím si, že udělali skvělou věc. Kdo jiný kromě nich v bojových sportech vyprodal O2 Arenu? Nikdo,“ vysvětluje Rosenberg.

„Ať si o Rytmusovi říká kdo chce, co chce, viděl jsem jeho starý videa, jak neuměl boxovat. Dneska bych se mu musel omluvit, protože on opravdu umí nějaký věci skvěle. Co se týče Marpa, je to skvělej bojovník a byl to bojovník a myslím si, pane Soukupe, že vy jste pěknej idiot,“ dodává ostře Rosenberg, který žádá o sdílení videa, aby se k řediteli komerční televize dostalo.

Revue Forum Banner