Zákazníka supermarketu vyděsil balíček se salátem. Měl v něm jedovatého hada

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Kolikrát už se nám stalo, že jsme si z obchodu přinesli jídlo, které nás po rozbalení nemile překvapilo svou kvalitou. Pár, na nějž čekalo něco navíc v pytlíku se salátem, na svůj zážitek rozhodně nikdy nezapomene. Co přesně se dělo informuje The Daily Mirror.  

Měl to být poklidný oběd, k němuž by byl podáván sendvič se salátem, koupeným v supermarketu. Pak ovšem Alexander White zjistil, že se uvnitř pytlíku cosi hýbá. Nejprve ho napadlo, že se bude jednat o nějakého červa.

„Ten tvor pak vystrčil svůj dlouhý jazyk a já jsem si uvědomil, že je to malý had,“ říká muž z australského Sydney. „Vyděsil jsem se a zavolal svou partnerku, aby se přišla podívat. Samozřejmě mi nevěřila, když jsem kříčel, že máme hada v salátu,” dodává.

Když si Alex uvědomil, že pytlík je otevřený a on ho v tašce nosil v obchodě v náručí, zatrnulo mu. „Naštěstí děti v té době nebyly doma, protože bych je zřejmě požádal, aby nákup vybalily. Nerad bych domýšlel, co by se mohlo stát,“ říká otec.

Poté, co pomocí fotografie zjistil, že se jednalo o velmi jedovatého hada, oddychl si. “Kdyby někoho kousl, musel by se rychle dostat do nemocnice,“ vysvětlil Alexander, který zavolal odborníka na plazi a nechal hada odnést. 

Překvapivě pak salát snědl. „Důkladně jsem ho umyl,“ upozornil. „Bylo tam pár věcí, které jsem identifikoval jako možné hadí exkrementy, ale umyl jsem to a udělal si jídlo,” dodal s tím, že od nynějška si už vždycky dá pozor na to, aby si salát dobře opral.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články