Zakažte rakovinu, už žádné peníze doktorům. Toto je projev z demonstrace za zdraví nás všech

Proruská demonstrace na Václavském náměstí. (Pavel Hofman / FORUM 24)

Proruská demonstrace na Václavském náměstí. | FOTO: Pavel Hofman / FORUM 24

Jednoho dne se na Václavském náměstí sešly tisíce lidí. Všichni měli bohulibé cíle, které se slily do jediného sloganu: „My chceme zdraví!“ Znáte snad někoho, kdo je proti zdraví? Copak by byl takový člověk duševně v pořádku? Jistě že ne. A tak přinášíme jeden projev, který na této akci, o níž nevíme, zda kolem ní nešel Miroslav Ševčík, zazněl.

Vážení účastníci naší demonstrace Česko proti nemocem. Sešli jste se tady, abychom společně bojovali za to, aby naši lidi, Češi a vůbec celá naše zem, byli už konečně zdraví! (Potlesk davu.) My všichni, obyčejní lidé, chceme jen jedno. Zdraví pro nás i pro naše děti.

()

To, co dělá tato vláda, je neudržitelné. Miliardy a miliardy z našich daní neustále proudí do zdravotnictví! Bez referend a bez ohledu na názory všech lékařů z Vysoké školy života se tu staví nemocnice, financuje se výzkum, nakupují se léky a platí doktoři a zdravotní sestry. A proč? Protože prý mají léčit nemoci. Jenže my víme svoje! (Dav skanduje: „My víme svoje! My víme svoje!“)

Rakovina. AIDS. Infarkty. Mrtvice. Zranění, zlomeniny, kóma. Ze všech stran se na nás hrnou informace o dalších a dalších nemocech, a to hlavně z probruselských médií a zejména z České televize. Ale my už si to dál nenecháme líbit! Tohle jejich údajné léčení, údajná věda a štvavé zdravotnictví jen způsobuje, že lidé na všechny ty nemoci dál umírají! Musíme to zastavit! (Potlesk.)

Už příští týden budeme blokovat veřejné budovy a začneme na ministerstvu zdravotnictví. Protože právě tam sedí lidé ovládaní nadnárodními zájmy. Jsou to ti, kteří chtějí, aby existovaly nemoci! Oni je sami financují, protože jsou proti zdraví! Proti našemu zdraví! My je zastavíme. Protože my jsme proti nemocem. Všichni jsou proti nemocem! Pryč s infarkty!

Karel Havlíček (ANO), Jindřich Rajchl (ČTK / Kamaryt Michal / Pavel Šmejkal / FORUM 24)

Tvrdí nám, že se rakovina musí zastavovat léčbou. Ale my to vidíme! Čím víc léčby, tím víc rakoviny! Všímáme si, jak zaprodaná média o rakovině pořád píšou. Jak nám tvrdí, že kdo se neléčil vládou schváleným způsobem, ten zemřel. My víme svoje! Oni nechtějí rakovinu zastavit! Chtějí víc rakoviny a víc léčby! (Dav freneticky tleská, mává vlajkami a křičí: „Pryč s rakovinou! Stop vládě! Zdravotnictví u nás nechceme!“)

V zemích, o kterých naše vláda tvrdí, že jsou proti nám, se léčí daleko méně než u nás. A výsledek? Mají mnohem méně nemocných. Pojďme jejich cestou. My chceme jít jejich cestou. Rozhodně nechceme prezidentem lékaře. Nikdy! Lékař by nám sem přitáhl jenom ještě víc nemocí. To my odmítáme! Česko proti nemocem! Děkuji, že jste přišli, přátelé! Za vlast!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články