JUDr. Obušek soudí, že zas bude v alejích DemoŽumpy na**ito

FB Z. Ondráčka

Zdeněk Ondráček. | FOTO: FB Z. Ondráčka

Jak se vyjadřuje český zákonodárce, který je ještě navíc JUDr. PhDr. a Ph.D.? Tak třeba takto:

„Přátelé, to zase bude v pirátských skvotech a v alejích DemoŽumpy nablito 😂. Už se těším na objektivní zpravodajstvi veřejnoprávní TV Žumpa a komentáře na webech Forum24.cz, Reflex a třeba i od anállytika 😂. Všem těmto přeji hezký a ničím nerušený pátek třináctého 😂😂“

Asi jde o zlom v trestním stíhání Andreje Babiše a reakci normálních lidí na něj.

Ten zákonodárce a trojí doktor je Zdeněk Ondráček, poslanec za KSČM. Je znám pod přezdívkou obušek, protože jako člen Pohotovostního útvaru VB si šel zacvičit proti demonstrantům během Palachova týdne v roce 1989. Jinak je ale doktor Obušek ctihodný muž, protože třeba prosazoval návrh na vrácení paragrafu o hanobení prezidenta republiky do trestního zákoníku. Asi se mu nelíbí údajné hanobení Miloše Zemana. Kdyby byl prezidentem Drahoš nebo Horáček, to by si třeba sám rád zahanobil.

Když se v roce 2018 několik desítek lidí v Hradci Králové přiotrávilo zkaženým masem v kebabu, doktor Obušek na svém Facebooku tvrdil, že maso bylo otrávené úmyslně. Zákonodárce, který dřív mluví, než myslí. Proč by ale Obuškové měli myslet, na to nejsou formováni. Ti mají bušit. Panstvo řekne a doktor Obušek šup z pytle ven a ukáže třídním nepřátelům, zač je toho rudý loket.

ČTK

Tak jak myslí, pokud myslí. Zatím zkušenost ukazuje, že pokud je někde něco znečištěno, je to spíš v hlavách lidí, jako je on. Pokud jde o aleje, ať je hygienické komise a ochránci přírody a estetici hlídají spíše někde v Lánech.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner