Zamykejte se v autě, může vám to zachránit život, varuje dívka. Sama zažila děsivé chvíle

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Poslední dobou se na sociálních sítích objevuje čím dál víc zpovědí žen, které se bály o svůj život. Mezi ně patří i dívka, o její zkušenosti s nebezpečným cizincem informuje The Daily Mirror.

Uživatelka TikToku s nickem @esor_gaming byla úplně vyděšená poté, co zažila, když se chystala cestovat do zaměstnání. „Takže se dnes ráno chystám odjet do práce, nasednu do svého auta a hned ze zvyku zamknu dveře, říká rozrušená mladá dívka.

Když se chystala vzít si bezpečnostní pás, všimla si automobilu, který stál hned za tím jejím. Viděla jsem muže, jak bere za zadní dveře a chystá se nastoupit do vozu. Myslela jsem si, že je to asi taxík, nebo nějaká přepravní služba, vzpomíná Esor s tím, že chtěla počkat, až odjedou, aby se jí lépe vyjíždělo.

@esor_gaming

Please share this! We need to look out for one another! #staysafeladies #fypppppppppppp #lookoutforeachother

♬ original sound – Esor

„Najednou si ale všimnu, že muž se do auta nedostal a řidička rychle ujíždí. Zastavila přímo vedle mého vozu a začala zuřivě troubit, říká dívka, která nevěděla, jak si to má vysvětlit.

Vtom uviděla, jak se stejný muž začíná dobývat i do jejího automobilu. Ten byl ovšem zamčen. Vylekaná Esor ihned z místa odjela. „Chci poděkovat té ženě, nebýt jí, mohlo to dopadnou daleko hůř, říká tiktokerka.

Jedná se o další varování, které se na TikToku za poslední dobu objevilo. Již dříve ženy informovaly o nápoji na kapotě vozu či obtěžování na potemnělé ulici.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články