Zázrak moderní medicíny: Miloš Zeman vypadal pod Tatrami dobře

Miloš Zeman (Repro ČT 24)

Miloš Zeman | FOTO: Repro ČT 24

Nad Tatrou se zablýskla naděje pro Miloše Zemana. Na tiskové konferenci se slovenským prezidentem Andrejem Kiskou vypadal více méně zdravě. Neviděli jsme stařecký pohled do prázdna a neslyšeli jsme přerývanou artikulaci, na jakou jsme zvyklí. A český prezident se dokonce během tiskové konference v Tatrách nemusel ani jednou převléct.

Před čtrnácti dny způsobil značný rozruch prezidentův stav zaznamenaný na fotografií Mf DNES. V Čechách se začalo logicky hovořit o tom, kdo by mohl uspět v případných nových prezidentských volbách. Nešlo ani o cynismus a ani o zlá přání. Šlo prostě o logické uvažování o správě státu. Nyní je ale zřejmé, že lékaři, kteří mají prezidentův stav na starosti, odvádějí skvělou práci.

Fotografie k Zemanovu rozhovoru pro MF DNES (reprofoto Mladá fronta DNES)

Miloš Zeman neškodí zemi tím, že občas vypadá zdravotně sešle a někdy i děsivě. Škodí jí svým lhaním a svými podovody, mezi které patří i ujišťování o tom, jak je čiperný. Především ale ohrožuje samotnou bezpečnost státu svými proruskými postoji, při nichž tolik připomíná svého neblaze proslulého předchůdce Gustáva Husáka. Ten se „vyznamenal“ servilitou vůči Sovětskému svazu, tedy mocnosti, která naši zemi vojensky okupovala a znásilnila ji svými tanky.

Zeman podlézá Putinově vládě, která okupuje část Ukrajiny a nerespektuje územní svrchovanost sousedního státu. Vladimir Putin navazuje na imperiální tradici Sovětského svazu a používá stejné metody jako Leonid Iljič Brežněv. Vždyť to byl také Brežněvův zpravodajský důstojník, takže to není ani moc překvapivé. Překvapivé je, když ještě dneska někdo v Česku slouží agentovi KGB.

Přejme Milošovi Zemanovi pevné zdraví a dobré lékaře. Jejich výkon je jedním slovem skvělý. Ale sobě přejme prezidenta, který nebude zrazovat české národní zájmy a bude důstojným reprezentantem naší krásné země.

Právě v této době je nutné bránit nezávislou žurnalistiku. Předplaťte si Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]