Zbabělci ve sněmovně. Zákonodárci nechtějí řešit vliv Ruska a Číny na Zemana

ceskatelevize.cz

Miloš Zeman a Vladimir Putin | FOTO: ceskatelevize.cz

Je neskutečné, jak je část našich zákonodárců zbabělá. Jejich rolí je také obrana suverenity republiky a kontrola výkonné moci.

Když víme, že Rusko a Čína si fakticky koupili prezidenta Miloše Zemana a jeho okolí, jen okolo čtyřiceti poslanců má odvahu to chtít vyšetřovat. Zbytek zbaběle dělá, že se jich to netýká.

Když prezidenta a jeho lidé otevřeně pracovali pro Rusko v kauzách Nikulin, jádro nebo novičok, většina našich poslanců se ani neodvážila to jen ve Sněmovně probírat. Významnou roli v tom měl předseda Sněmovny přezdívaný pan Vodkáček kvůli své servilní cestě do Moskvy.

Když nyní Respekt ukázal, jak kancléř prezidenta Vratislav Mynář zkouší systematicky ovlivňovat justici v konkrétních případech, měl by alespoň sněmovní výbor uspořádat sérii slyšení a vyslechnout svědky a aktéry takovéhoto naprosto nepřijatelného jednání. Musí se veřejně do detailů vědět a probrat, co všechno se hradní mafie snaží nepřijatelně dělat.

Armáda, policie, kybernetičtí specialisté, zpravodajské služby. Ti všichni dělají svou práci a chrání nás před nepřítelem. Většina poslanců však zásadně a stále selhává.

Vzbuďte se, prosím.

Vyšlo na facebookovém profilu autora.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner