Zděšená žena zjistila, že v jejím domě došlo k vraždě. Důkaz byl pod kobercem

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Málokdo při stěhování do nového domu přemýšlí nad tím, kdo ho obýval před ním, nebo dokonce, zda se zde neudála nějaká nepříjemná záležitost či zločin. Stejně to měla i žena, o níž informuje The Daily Mirror. S odstupem času toho teď možná lituje.

Když se žena, která na TikToku vystupuje pod nickem @dontbeanashole, uklízela ve svém novém domě, rozhodla se strhnout staré koberce. Pod jedním však našla něco, co jí na náladě nepřidalo. Na dřevěné podlaze byla podivná malůvka. 

Po bližším prozkoumání přišla majitelka domu na to, že se jedná o obrys těla. Vedle něj se dokonce byla napsáno i číslo případu „Case091101“, což ženu přesvědčilo o tom, že v jejím bydlišti muselo dojít k vraždě.

@dontbeanashhole

It’s cool. Everything is fine. 😅 #newhouse #creepy #diyhomedecor

♬ Amityville Horror – Scary Halloween Sound Effects – Halloween Sound Effects

„Nevadilo by mi, že v mém novém domě někdo zemřel, ale představte si mé překvapení, když jsem na podlaze našla tohle,” říká. “Je to prostě trochu strašidelné,” dodala.

Někteří uživatelé sociální sítě vyzývají autorku videa, aby prozkoumala, co se v jejím domě skutečně stalo. Našli se však i tací, kteří nevěří tomu, že by se tady opravdu vraždilo. Někdo tvrdil, že se jednalo o vtípek bývalého majitele, který před odstěhováním nakreslil postavu na podlahu. Jiní zase zpochybnili velikost postavy a tím i realitu celé příspěvku na TikToku.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články