Že pořád nemáte dárky? Nevadí! Nakupujte knihy, trička nebo předplatné až do pátku

()

Jste nervózní, protože všichni kolem vás už mají nakoupené dárky, ale vy pořád nestíháte? Nebojte se, všechno se dá zvládnout jednoduše přes e-shop FORUM. Nabízíme skvělé knihy, protibabišovská trička a zakoupit také můžete předplatné Týdeníku FORUM. Osobní vyzvednutí bude možné na adrese Vodičkova 10, Praha 1, ještě v pátek 23. prosince. A tady je pár tipů!

Pavel Šafr: Češi mezi pravdou a lží, kniha s podpisem autora

Kniha Češi mezi pravdou a lží vyšla poprvé na podzim roku 2020. Od té doby se jí prodalo téměř pět tisíc kusů. Nyní přináší nakladatelství Free Czech Media její rozšířené vydání, které obsahuje dvě nové kapitoly – „Babišismus: Otázka viny“ a „Putinovi Češi a stíny Sovětského svazu“. Určitě stojí za přečtení. Knihu zašleme i s podpisem Pavla Šafra. Objednávejte ZDE.

Triko „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“

Dámské i pánské triko s nápisem „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“ v bílé barvě. Na zádech má logo Týdeníku FORUM. Dostupné v několika velikostech. Objednávejte ZDE.

Dárkové předplatné Týdeníku FORUM

Vrátili jsme Čechům noviny. Týdeník FORUM můžete nyní také darovat, a to poté, co si vyberete formu předplatného na této stránce. Každý čtvrtek bude mít obdarovaný ve schránce noviny plné skvělých textů nejen o české politice, ale i o světě, o kultuře či historii.

Jaroslav Kmenta: Ruská mafie

První ze série publicistických knih o vývoji mafie v Česku. Knihy v této sérii budou opatřeny podtitulem Polosvět. Mapují vznik a vývoj organizovaného zločinu na území Československa a České republiky po roce 1989. A jak víte, knihy od skvělého novináře Jaroslava Kmenty vždy stojí za přečtení. Objednávejte ZDE.

Ladislav Kudrna: Fakta a lži o komunismu

Kniha přináší ucelený pohled, který jasně dokumentuje zločinnost komunistického režimu. Kromě Ladislava Kudrny přispěli svými texty například Petr Blažek, Pavel Žáček, Jan Rychlík, Zdeněk R. Nešpor nebo Antonie Doležalová. Jedná se o ucelený pohled na zločiny normalizace, kniha obsahuje spoustu zajímavých fotografií a navíc také články novinářů, kteří se debaty s Michalem Pullmannem zúčastnili. Třicet let po sametové revoluci tu máme situaci, kdy někteří lidé tvrdí, že se „zase tak moc nestalo“ – a to nemůžeme nechat jen tak, zejména s ohledem na disidenty, politické vězně a emigranty, jimž komunisté zničili život. Objednávejte ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články