Že prý je manžel hejtmanky Jermanové buran

Pokorná Jermanová s manželem (repro youtube)

Pokorná Jermanová s manželem | FOTO: repro youtube

Tak to je šok! Nejznámější kadeřník v Česku, manžel paní hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové, je nevychovaný primitiv, který se (i) na sociálních sítích chová jako návštěvník restaurace čtvrté cenové skupiny. Opravdu je tady někdo, koho taková zpráva překvapuje?

Pan Pokorný sprostě urážel kandidáta na hejtmana Středočeského kraje za ODS Martina Kupku. Stejně tak psal sprosté komentáře Petře Peckové, která kandiduje za STAN. Ale vždyť je to tentýž člověk, který bezostyšně používá služební vůz své manželky, choť papalášky, jejíž chování už překročilo všechny meze toho, co jsme doposud znali.

Namátkou – Jermanová stála za trestním oznámením na záchranářku, která si v březnu stěžovala na nedostatek ochranných prostředků v boji s pandemií koronaviru. Jermanová způsobila diplomatický skandál, když šířila, že Německo zadržuje České republice dodávku roušek a respirátorů. Krajský úřad pod vedením Jermanové zametl pod koberec vyšetřování střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (a hejtmanka se předtím postarala o změny v personálním obsazení odboru, který se věcí zabýval).

Úředníci Středočeského kraje brali podle zjištění serveru Seznam Zprávy odměny až 200 tisíc korun. Podivné zakázky, utajovaní externisté… prostě jeden skandál za druhým v kombinaci s naprostou nekompetencí vedení kraje, to je Jaroslava Pokorná Jermanová, někdejší Babišův kůň na post ministryně zahraničí.

A pak je tu další věc. Některé ženy spojené s hnutím ANO a Andrejem Babišem mají evidentně blízko k určitému druhu mužů. Nebo už jste všichni zapomněli na zahradníka Šablatúru, chudobo u PC?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]