Že Zemana řídí Rusové a Číňané? Že chce ovládnout soudy? Má to jen jedno řešení

Prezident ČR Miloš Zeman  (repro youtube.com)

Prezident ČR Miloš Zeman | FOTO: repro youtube.com

Miloš Zeman zřejmě kšeftoval s funkcemi v justici. Vysoké funkce měl nabízet soudcům výměnou za to, že budou rozhodovat tak, jak jim řekne. Už je to zase tady. Situace, kdy si nejeden člověk říká, že Zeman na Pražský hrad nepatří, že musí odejít, že páchá zločin. Tyto situace se objevují stále častěji. Pravdou ale je, že Zeman si může dělat prakticky cokoliv. I kdyby si při jednání na státních návštěvách vybarvoval omalovánky, i kdyby navrhoval začlenění České republiky do Ruské federace, nikdo s tím nic neudělá.

Pro jednání Miloše Zemana už neexistuje slovní označení. Už dávnou je za hranou největší ostudy a zřejmě i velezrady. Lže, uráží, je sprostý, jedná v zájmu cizích mocností, podráží naše spojence, podporuje bolševiky a estébáky. Jenže, nestane se mu vůbec nic.

Zeman má silného protivníka v Senátu Parlamentu ČR, ale ten ho sesadit nedokáže. Musel by se spojit s Poslaneckou sněmovnou. A s tou se nespojí. Zeman tady ovládá většinu. Komunisty, babišisty, okamurovce a tragickou ČSSD. Ti všichni ho poslouchají a politicky s ním obchodují. Nepůjdou proti němu, šli by sami proti sobě.

A tak, jak už bylo napsáno, nezbývá než se dívat, co všechno ještě Zeman v dalších čtyřech letech provede. Jde z toho strach. Jen za poslední měsíce to byla zřejmě opakovaná velezrada a zásadní pokus o ovlivnění soudů. A to jsou jen ty nejvážnější „akce“. Miloš Zeman může provádět, co chce, ale skončí to nejpozději za čtyři roky. Tahle šílená situace má jen jedno řešení. Čas.

Může přijít něco horšího? A komu Rusové a Číňané zaplatí kampaň v roce 2023?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]